Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nálatok mennyire...

Lányok, nálatok mennyire számít egy fiú (fiatal férfi) öltözködése, stílusa?

Figyelt kérdés
Van olyan, hogy egy fiú szimpatikus, de egyszerűen annyira gázul néz ki, hogy nem meritek szegényt felvállalni?
2012. okt. 6. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
hát mondjuk ne legyen nagyon igénytelen a stílusa meg rangasz:D de amúgy nem ez alapján választok párt magamnak :D
2012. okt. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2012. okt. 6. 16:55
 3/7 anonim ***** válasza:
ne hordjon rózsaszínt és csőnadrágot, és geek szemüveget, ennyit kérek.
2012. okt. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem erre gondolok, hanem arra, hogy úgy öltözik mondjuk mint egy csöves.
2012. okt. 6. 16:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Legyen egy normális, férfias stílusa. Nem tudom elképzelni, hogy egy szoláriumos-elszorítomanadrágommalmégaszusztismagamból - stílusú pasival járjak, ahogy azt sem, ha egy teljesen igénytelen férfival.


Nekem pl. a legjobban azok a férfiak jönnek be, akik ötvözik a mai divatot és a régmúlt idők divatjait. Milyen fess emberek volták 40'-től egészen 90'-ig, akadt egy-kettő évtized, amikor a pasik nagyon tudtak! :)

2012. okt. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az öltözködéstől sok minden függ. Egy átlagosabb, esetleg csúnyácskább pasi is javíthat magán jó öltözködési stílussal, illetve egy jó pasi is leronthatja magát, ha úgy öltözködik, mint a srác az általad linkelt első képen.
2012. okt. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát az első amit linkeltél irtó gáz remélem viccnek szántad :D a második nekem bejön jól néz ki :)
2012. okt. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!