Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik TK Society tetszik...

Melyik TK Society tetszik legjobban?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

20/F



2012. okt. 6. 18:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ezek közül szerintem a fekete a legjobb. De az elsőt és a másodikat is felvenném simán, ha lenne színben hozzá passzolom cuccom :D A negyedik kicsit eklektikus azzal a pirossal és kékkel.
2012. okt. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Bár ha a színesebb cuccokat bírod, akkor egyértelműen az első kettő valamelyike.
2012. okt. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Érdekes... igazán az 1. és a 4. fogott meg. A fekete olyan egyszerű, de nagyszerű. A piros talán a legspeciálisabb abban a tekintetben, hogy mit lehet felvenni hozzá.
2012. okt. 6. 19:01
 4/18 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint a színesebbet szereted XD Igen, a piros cipővel úgy általában ez a gond, hogy csak kevés dologhoz jó. De ugyanez van a zöld színnel is például...
2012. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 supra01 ***** válasza:

Szia!

Én a pirosat vagy a zöldet venném az tuti:D Utána a fekete kék talppal és utána a teljesen fekete.

De attól függ milyen bevállalós vagy. Ha azt akarod, hogy legyen egy klassz Suprád, de ne tűnj ki a tömegből, akkor a feketét válaszd. De ha csak kicsit is merész vagy akkor a színeset válasszad, mert abban fogod jól érezni magad igazán. A pirossal sincs gond, és nem is kell parázni, hogy nem tudod mivel felvenni. Bátran lehet hordani bármivel!

2012. okt. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ennek a jó kedélyű hozzászólásnak az apropóján megnéztem én is még egyszer a linkelt cipőket. Hát, nekem most így már mindegyik kellene :D
2012. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

A fekete tényleg talán egy kicsit menekülés lenne az igazi "vagányság" elől. Ez esetben a sárga (vagy szerintetek zöld) vezet...

2012. okt. 6. 20:26
 8/18 anonim ***** válasza:
Őőőőő, be kell valljam töredelmesen, hogy ugyan én a kicsit konszolidáltabb színeket szeretem (nekem charcoal/purple/black van), de az első rohadt jól néz ki (nálam banánzöld a színe, ők neon yellow-nak hívják :D) A feltűnés garantált :D És így a feketét amolyan "szürke eminenciásnak" tartom, persze az is elég jó.
2012. okt. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 supra01 ***** válasza:
Én is zöld vagy sárga nem tudom:D venném meg. Azt felveszed és olyan, mintha el lennél varázsolva:D Nagyon jó érzés!!!
2012. okt. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 supra01 ***** válasza:

Persze csatlakozva az előzőekhez, a fekete durván jó:D csak én azt egy barna vagy kék nacival tudom elképzelni.

Még egy kérdés:d Hogyan akarod hordani? Naci betűrve vagy ráhúzva a cipőre?

2012. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!