Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy vicces képeket megosztó...

Egy vicces képeket megosztó oldalon láttam Nike Pokemonos cipőket, és piszkos módon meg tetszettek, de akárhol kerestem őket nem azokat hanem egészen más, nem olyan jó cipőket adott ki. Ötlet valakinek?

Figyelt kérdés
[link] Itt lenne a cipő(k) konkréten nekem a Pikachu-s kellene. Valaki tud adni egy oldalt vagy ilyesmit ahonnan megrendelhetném?
2012. okt. 6. 20:01
 1/3 anonim válasza:

Ha jól látom ez egy fekete Nike cipő, amire ezek rá vannak rajzolva vagy festve. Nem hinném, hogy ezt sokszorozva is gyártják, valaki hobbiból elkészítette. Ha jó a kézügyességed magad is megcsinálhatod... :)

(Bocs ha tévedek)

2012. okt. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor ránéztem nekem az volt az elsô benyomásom, hogy ezek rá vannak rajzolva/festve.

15/L

2012. okt. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

kicsit megkésve de innen tudsz rendelni

[link]

2013. jan. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!