Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan rendelhetnék menyasszon...

Honnan rendelhetnék menyasszonyi ruhát?

Figyelt kérdés

Külföldön élek és Magyarországon lesz az esküvőm, de addig már nem utazom haza. Honnan tudnék menyasszonyi ruhát rendelni, amit külföldre is kiszállítanak és megbízhatónak tűnik? Próbáltam a bestdressmall.com-ot, de a PayPal-os fizetési rendszerük nem működik és nem szeretném a bankkártya adataimat megadni semmilyen cégnek sem.

Rendelt már valaki egyáltalán menyasszonyi ruhát online?



2012. okt. 7. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért nem veszel normálisan? Online nem tudod felpróbálni...
2012. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gondolod, hogy ez még nem jutott eszembe és hogy nem vagyok tisztában azzal, hogy jobb lenne szalonból venni, ahol fel tudnám próbálni a ruhát? A probléma az, hogy itt félmillió Forintnál kezdődnek a menyasszonyi ruhák és annyit nem szeretnék a ruhára költeni.
2012. okt. 8. 06:31
 3/8 anonim válasza:
Szia!Nekem az esküvői ruhámat online rendeltem és nem volt bajom a mérettel attól függetlenül hgy nem próbáltam fel! :))) De azt nem tudom hogy külföldre kipostázzák e!De ha gondolod megadom az internet címet és tudsz Nekik írni! :))
2012. okt. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos kommentet. Igen, megadhatnád az oldal címét, hátha hasznomra válik. A méretbeli problémától nem félek, mert egy héttel az esküvő előtt megyünk haza és annyi idő alatt egy jó varrónő rám igazítja, ha jó az alapanyag. :) Egyébként is fogyókúrázom most, tehát a ruhán biztos alakítani kell majd. Az esküvő előtt pár héttel nem rendelhetem meg a ruhát, hogy passzoljon a méret. Nem akarok kicsúszni az időből. Egy héttel az esküvő előtt meg már hiába megyek szalonba bérelni, mert lehet, hogy nem lesz olyan, amit szívesen felvennék.
2012. okt. 9. 15:19
 5/8 anonim válasza:
Szia!Ezen az oldalon amúgyis varrónő álltal levett mérettel dolgoznak tehát szerintem nem lesz probléma az alakítással! :))) [link] Beregisztrálsz és már nézegetheted a neked tetsző ruhákat van egy pár! :))) Nézegettük anno mi is hogy úr isten melyiket is! :))) Sok sikert a választáshoz!És NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK Nektek!!!!!!
2012. okt. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, már böngészem is az oldalt. A minőséggel te meg voltál elégedve?
2012. okt. 16. 20:11
 7/8 anonim válasza:
Szia!Teljes mértékben elégedett voltam mindennel!Abszolút segítőkész a hölgy is akivel majd ha innen rendeled beszélni fogsz!:) És a ruhám is csoda szép volt szerintem! :)Bátran merem ajánlani bárkinek! :)
2012. okt. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 reszelo ***** válasza:
Gondolom már megoldottad, de én is ilyen után kutattam mindenhol és a bestday-esek voltak a nyerők nálam. Időben megjött, tökéletes volt a méretezése is és el sem hittem volna hogy ilyen áron ilyen minőségű anyagokat használnak... Csak ajánlani tudom, a fotókon is jól mutattak :) bestday.hu asszem a címük
2015. szept. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!