Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hosszított kötött pulóvert/ruh...

Hosszított kötött pulóvert/ruhát vastag harisnyával lehet hordani?

Figyelt kérdés

Vagy csak a sztreccs nadrággal illő?

Vettem több pulcsit is, van amelyik vékonyabb, van, vastagabb, és van mintás, vastag pamut harisnyám lábfej nélküli. Ha takarja a fenekem a pulcsi, akkor fölvehetem vele, vagy nem illik, csak ha szoknyát is húzok hozzá?

Egy ismerősömet megszólták a minap, hogy elfelejtett nadrágot húzni? (egy vastag harisnya, fenék alá érő blúz és csizma volt rajta)


2012. okt. 8. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Tánchoz szoktam fekete pamut cicanadrágot felvenni fehér tunikával. Az jól néz ki. 17/F
2012. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
női viseletre gondoltam
2012. okt. 8. 12:54
 3/9 anonim ***** válasza:
őszintén szólva ezt látni kellene.mert láttam már olyat ami jól nézett ki,és olyat is ami tényleg úgy tűnt h elfelejtett az illető nadrágot húzni.
2012. okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ez is kétoldalú dolog, ránézés után kell ítélni. De mi van akkor, ha én úgy érzem, hogy jól mutat, más meg pont az ellenkezőjét gondolja. Mondjuk nem tetszhetünk mindenkinek...ízlések és pofonok...
2012. okt. 8. 13:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megy hozzá a harisnya, ha üléskor sem lóg ki belőle semmid XD
2012. okt. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jó hozzá, én is szoktam úgy hordani.
2012. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hordhatod együtt a kettőt. De csak akkor vedd fel, ha tényleg elég hosszú a pulcsi, különben tényleg elég gáz lenne. :)
2012. okt. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha legalább a fél combodig ér a pulcsi, akkor OK. Plána ha csizmával hordod.
2012. okt. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szuper párosítás.Én is hordom így!!
2013. márc. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!