Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyen palesztin/arab...

Hol lehet ilyen palesztin/arab kendőt venni? (fehér-fekete kockás rojtos)

Figyelt kérdés
Budapesti címek érdekelnének. Légy szíves, írja már meg valaki hol lehet ilyet kapni. Nagyon szeretnék ilyet beszerezni. Nagyon megköszönném, hálás lennék érte.
2012. okt. 9. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy aluljáróban ahol ruhák, vegyes dolgok vannak, kb ott is be tudod szerezni. Példa erre a nyugati, határ út, ésatöbbi. Én ha megyek vhova nincs olyan nap hogy ne látnék egy rakás ilyen kendőt biztos te is találsz.
2012. okt. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kínaiban sokszor látok, de azok vékonyak, meg elég gyenge minőségűnek tűnnek. Én Egyiptomban vettem a sajátom, jó vastag original :)
2012. okt. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én jordániában vettem de nem használom ha kell eladom neked ha előkerestem
2012. okt. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a nyugatiban meg fogom nézni, meg állítólag az Ázsia centerben is van ilyen lehet oda is benézek.
2012. okt. 9. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy arab-e vagy Palesztin! Nézz utána kicsit Palesztin kendő jelentésének! Amúgy Magyarországon nem kapsz Palesztin kendőt mert a liberális aljas zsidók tesznek ellene, mivel ellenfelek...
2013. szept. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!