Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cipőt hordtok ilyen...

Milyen cipőt hordtok ilyen időben? A balerina cipő+a körömcipő hideg, mert nyitottak, a bokacsizma még túl meleg. Linkelnétek képeket?

Figyelt kérdés
2012. okt. 9. 00:47
 1/10 anonim válasza:
0%
Zokni szandál nem meleg nem hideg
2012. okt. 9. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sima sportcipőt hordok. Fekete bőr.Mondjuk ez is csini... Ha elegáns akarnék lenni a térdcsizmám hordanám. Én még a vastag meleg nadrágom is felvettem.Nagyon fagyos vagyok. Én ha lenne felvenném a bokacsizmám... Mondjuk bölcsibe elvinni a lányom kényelmesen kell..
2012. okt. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én tegnap abban a szélben és 15 fokban iszonyatosan fáztam még a bokacsizmámban is, úgy, hogy nagyon vastag zokni volt rajtam... Igaz, tegnap sokat voltam kint, de ilyen időben már bokacsizmát húznak jópáran. Még hosszúszárú átmenetit is láttam, viszont balerinát is, amitől meg kirázott a hideg :))


Hát a kettő között marad a sportos cipő, magasszárú cipő, esetleg Oxford, ha stílusod, vagy a desert boot félék. Szóval van választék, lehet nőies darabokat is találni köztük.

2012. okt. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem a vékony csizma már simán jöhet most. Februárban is van ilyen idő és mégis mindenki még csizmában és télikabátban jár.
2012. okt. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyesmi tiszám van, tiszta bőr, valamennyire vízálló is. Magas szárú zoknival farmerral nem fázik benne a lábam. Mivel kicsit vastagabb a talpa nem hűl át hamar, így akkor sem fázom benne, ha fél órát kell várnom a buszra. Hűvösebb időre bakancsot keresek, de még nem találtam az igényeimnek megfelelőt.

2012. okt. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Múlt héten még balerinát hordtam, most már sportcipőt. Nem fázom benne, csizma csak nagyon hidegben kell.
2012. okt. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én ilyet, csak telitalpúban és más színűben. :) meg néha tornacipőt. nem fázom egyikben sem. :)
2012. okt. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, lemaradt a link :D

[link]

2012. okt. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fűzős telitalpú cipőt, pont ilyen időre van kb.:D
2012. okt. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyen időkben edzőcipőben járok, nincs másom erre az időjárásra. Van egy fehér bőr adidas és egy fekete bőr nike edzőm, imádom őket.

Ha van még nem bundás bokacsizmád, az is tökéletes megoldás!

2012. okt. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!