Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Őszi/téli kabát ötletek?

Őszi/téli kabát ötletek?

Figyelt kérdés
Tudnátok ötleteket adni, hogy milyen kabátot érdemes venni idén, ami akár télre is jó lenne? Azt a nagyon pufisat már nem szeretem, így valami nőiesebbet keresek! Köszi előre is! :)

2012. okt. 9. 14:44
 1/7 anonim válasza:
Nekem most fekete derék alá érő kabátom van! Az eleje végig gombolt! Nagyon kényelmes és igazán nőies! :) Pontosabb elképzelésed van a kabáttal kapcsolatban? Színe, anyaga, derék alá-fölé térdig érő stb?
2012. okt. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg egy szövetkabát? :) Szerintem nagyon csinos, nőies viselet.
2012. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindenképpen derék alá érő kabátot szeretnék! Színben lényegében mindegy de inkább a feketére voksolok!:D Szövetkabát jó lenne! De nem szeretnék olyan egyszerű, sima kabátot, mert mostanában csak olyanokat láttam! Öv, gombok, vagy valamit szeretnék rá, hogy ne legyen olyan sima, egyszerű.
2012. okt. 9. 15:13
 4/7 A kérdező kommentje:
papirszalvéta: tudnál küldeni képet a kabátodról? Meg szeretném nézni, hogy milyen!:)
2012. okt. 9. 15:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt mondod valami nőiesebbet szeretnél. Én tuti, hogy a helyedben valami military stílusút vennék. Van két soros gombolású, ami magában már különleges, de akad különlegesebb is.
2012. okt. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Uh, csini kabát!! Egy ilyen nekem is jó lenne!:)) Köszi a linket!
2012. okt. 9. 16:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem van egy fekete, térdig érőnél kicsit rövidebb szövetkabátom. Hogy feldobjam, a fekete gombjait lecseréltem rózsaszínre, ugyanolyan árnyalatúra, mint a sálam. Szokatlan és bohém, de nem olyan változtatás, amit ne lehetne visszacsinálni.

A másik kabátomat nemrég vettem, krémszínű, egyenes vonalú, semmi szűkítő, de ettől az egyszerűségtől nagyszerű. Olyan dámás:)

2012. okt. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!