Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pull&bear-ban visszacserélik...

Pull&bear-ban visszacserélik az 1 hetes gatyámat?

Figyelt kérdés

1 hete kaptam ajándékba egy gatyát ami nem jó rám, mert túl hosszú és nagyon nem is tetszik, 13e ft volt.

Vissza szeretném vinni hogy cseréljék ki egy másikra ami tetszik, szintén 13e ft-ért.

A blokk megvan hozzá, de mivel ajándékba kaptam így az árcédula ami a gatyán volt meg ami ott hátul szokott lenni a farzsebnél ami jelzi a gatya típusát stb. az is le lett szedve róla.

Annyi ideig volt rajtam a gatya amíg felpróbáltam és kész.

A válaszokat előre is köszönöm.

Üdv.


2012. okt. 10. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Őket kérdezd meg.
2012. okt. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a blokk megvan, és láthatóan nem viselted szerintem becserélheted. Mond el nyugodtan, hogy ajándékba kaptad, de nem jó a méret. Nekik sem céljuk elveszteni a későbbi potenciális vevőket.
2012. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A címke lehet a probléma, de ha elmondod hogy mi a helyzet akkor talán..

Szerintem az eladók nem viselik anyaira a lelkükön a P&B sorsát ők a fizujukat megkapják úgyis, tehát ha az üzletvezető azt mondja hogy nem vesznek vissza címke nélküli árut, akkor a trendi kis kiszolgáló fiúnak vagy lánynak hiába nyalizol. De ahogy írták vidd vissza és kérdezd meg, az a legbiztosabb forrás.

2012. okt. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!