Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok valami szexis és...

Hol tudok valami szexis és csini fehér ruhát venni (white partira)? Nem feltétlenül kell ruha, csak hosszú nadrágot nem szeretnék.

Figyelt kérdés
Nem állok jól anyagilag, de a párom nagyon szeretne menni, de nincs oda való göncöm, tehát olcsón kéne hozzájutnom. Időm sincs végigjárni a várost, ezért várnék ötleteket.
2009. aug. 6. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg kínaiakban nézz körül olcsó és minden van.Vagy Jeans club mindig vannak leárazások van egy csomó topp biztos találsz vmit ami tetszik már csak egy rövid nacit vagy szoknyát kell találnod és kész is.
2009. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elnézést nem az előzőt akarom megsérteni ezzel de nem értem miért ajánlják annyian a kínait mint olcsó üzletet mert rengeteget gyárt valamiből és annyira esélyes hogy szembejön veled az utcán. Ma már vannak nagyon full extrás turik és tényleg ne azt képzeljétek el hogy lepukkant szakadt koszos cuccok vannak ott, igazán jó és 100% egyedi darabokat lehet ott találni, valóban pénztárcakímélő áron.
2009. aug. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kötözködi akarok én sem szeretem ha minden sarkon találkozok a ruhámmal de ha valakinek nincs pénze akkor megfelel neki hogy mindig szemben találja magát a ruhájával.Egyébként nincs ellenemre a turi sem de a kérdező azt írta h nincs ideje minden boltot végigjárni egy turihoz meg sztem sok idő kell mire talál valamit gmagának az ember ha egyáltalán talál.Előző voltam és télleg nem kötözködni akartam.
2009. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a felsőre tudok egy olcsó ötletet: ha van sima fehér inged (akár még a ballagós selyeming is lehet:)) csinálj belőle egy szexi, mell alatt megkötős topot.
2009. aug. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!