Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Mit vesztek fel holnap?

Lányok! Mit vesztek fel holnap?

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 16:56
1 2
 1/17 agi91babe ***** válasza:
fekete ceruzaszoknya, barna velúrbőr térd alá érő átmeneti csizma, meg egy fekete passzos vékonyabb garbó, viszek egy barna kiskabátot is.
2012. okt. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Farmer, türkiz póló, szürke cipő, és majd eldöntöm melyik kabátomat. :D
2012. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Őszi bokacsizma, sötétkék csőnadrág, világoskék póló, sötétkék kardigán(vékony, de ezt csak akkor veszem fel, amikor már beértem a suliba), fekete kötött pulcsi(ezt veszem fel, hogy ne fagyjak meg, de egész napra túl meleg viselet). teknősbékás fülbevaló, nyaklánc

MIvel nem lesz tesim, lehet, hogy felveszek egy harisnyát a nadrág alá

2012. okt. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
majd holnap reggel kidedür, sosem tudom előre, hogy mit fogok felvenni
2012. okt. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 tetris ***** válasza:
78%
Mackógatyát, kardigányt, otthonkát, nájlon zoknit, vastag kötött cicanacit, nagyrózsás fejkendőt, műanyagkötényt, gumicsizmát. Üdvözlettel Jolánka Paszulyrotyogósalsóról!
2012. okt. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Még nem döntöttem el, amióta beállt ez a hideg, nem is nagyon érdekel, mit viselek, csak jó meleg és kényelmes legyen!

Valami vastag pulcsit fogok szerintem felvenni, alá egy hosszúujjú felsőt, ami az egész derekamat takarja (erre nagyon kényes vagyok, utálom, ha kint van), és persze Z átmeneti kabátomat, talán egy színes sálat is felveszek, ha nagyon hideg lesz... Meg kordnadrágot és sportcipőt.

Tudom, elég bénán hangzik, de nem nagyon érdekel. Én így érzem jól magam, inkább nem leszek divatos, de a kényelemről nem mondok le. És nem akarok megfázni sem.

16/L

2012. okt. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kapucnis párducmintás vékony pulcsi, fekete passzos csőgatya, fekete magassarkú.
2012. okt. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egy szép fűzős body, fölé áttetsző, bő, lila színű, mintás selyem ing, push up leggings, hosszabb szárú púderszínű csizma, bézs, csillogó fülbevaló, bézs gyöngyös táska, szövetkabát. És berakok még egy pulcsit valószínűleg.
2012. okt. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 tetris ***** válasza:
77%
Miért köllött éngömet lepontozni? A kérdésre válaszoltam! Ejnye no!
2012. okt. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Farmernadrágot, rózsaszín topot, fölé egy pasztellkék, virágmintás angórapulcsit (annyira szép és meleg, holnap lesz rajtam először*.*), kígyóbőrmintás magassarkú cipővel, krémszínű szövetkabáttal, halványrózsaszín sállal ésdrapp kötött sapkával, a táskám pedig fekete csipketáska.
2012. okt. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!