Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Salgótarjánban tudtok jó...

Salgótarjánban tudtok jó turkálókat vagy hasonló helyet, ahol olcsón vásárolhatok?

Figyelt kérdés

Salgótarjánban élek, és ahogy láttam a www.hadakft.hu oldalán, nálunk nincs üzletük... :-/

Tudtuk nekem ajánlani helyette valami jó turkálót (vállfás, kilós, mindegy)? Az utóbbi években sok megszűnt...


A kínai nekem sajnos nem jó, mert jelenleg elég sok felesleges van rajtam, így a legtöbb ottani ruha nem jön rám kényelmesen. Emellett a turkálókhoz képest még a kínai is drága. 1-2 éve olyan jó volt, 300 forintokért hozhattam a felsőket, de az a hely megszűnt.


Egyébként ezekben a turikban is tiszták a ruhák? Mert olvasom itt, hogy fertőtlenítik, kimossák stb., de tapasztalataim szerint ez nem igazán felel meg a valóságnak (vagy csak annál a cégnél nem, ahová én jártam itt régen).

A bolti eladót hiába kérdezném, vagy nem tudja, vagy nem fogja nekem megmondani... Szerintetek lehet benne tetű vagy bolha stb.? Nem akarok semmit hazahozni (ezért is tettem fel a kérdést, jó lenne ha olyat írnátok, ahová ti is jártok, mik a tapasztalatok, mikor érdemes menni, általában milyen ruhák vannak többségben stb.)


NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET ELŐRE IS.



2012. okt. 12. 05:36
 1/8 A kérdező kommentje:

Ja és tényleg nem akarok elégedetlenkedni, de kérlek a piacot se javasoljátok. :) Bár mostanában nem voltam, de régen egy rémálom volt, sosem találtam magamnak szép vagy megfelelő méretű ruhát és nem tetszik a légkör, az eladó ideges, ha kettőnél több ruhát kell kicsomagolnia nekem, nem lehet próbálni stb.

De amúgy nyitott vagyok, szóval ha tudtok tuti helyet akkor annak azért adnék esélyt és benéznék. :)

2012. okt. 12. 06:02
 2/8 A kérdező kommentje:
Ó, elnézést az elírásokért, most látom csak, mit írtam néhol, kissé még álmos vagyok.
2012. okt. 12. 06:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is Salgótarjáni vagyok.:DMindenképpen menj be az angol használt és új ruhák turkálóba.3 helyen van:A meki előtt,az Albánál és az Amazonhoz közel.Hétfőn menj be,mert akkor jönnek a új áruk.Márkás ruhák is vannak ott,én kifogtam már H&M,Zara,Primark ruhákat(főleg pólókat,egyberuhákat) és újak voltak.Bőrdzsekiket láttam,de azok nem voltak valami szépek.Ahogy néztem most az Albánál lévő turkáló a legjobb,de nyáron a meki előttinél voltak a jobbak.Van kilós és darabos is.Nemrég egy pólót vettem 190Ft-ért,de általában 600-1200 Ft közt vannak az árak.:)A kínaiba nem éri bemenni,nagyon drága,a minőség se valami jó,12000 Ft egy műbőr dzsekiért...
2012. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Nem tudom mikor jutok be, így addig is bátorkodom megkérdezni, hogy netán szoktál látni ingeket, zakókat/blézereket, sálakat is? :)

Igen, szerintem is nagyon jó dolog én Marks&Spencer-től kezdve, eredeti Gucci-ig (sosem hittem volna) mindent találtam már turkálóban!

2012. okt. 12. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Polár,selyem sálakat,ingeket,zakókat szoktam látni,de blézerekből keveset.A ruhák nem mennek szét mosás után,nincs benne tetű és bolha.Táskák között is vannak szépek.Van olyan,amikor bemegyek és kijövök 3-4 szatyorral,de néha nem találok semmi jót.:)
2012. okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akkor mindenképpen benézek majd többször is. :)
2012. okt. 15. 19:45
 7/8 anonim válasza:
Szia!igaz elég későn jön a válaszom,de hasznos lehet.Tudom kérted,hogy ne írjunk piacosat,de nekem ez jutott eszembe.Most nyílt nemrég egy ott és én egyszerűen imádom.A minap egy gyönyörűséges,hibátlap Promod szürke színű szövetkabátot túrtam 400Ft-ért.Oké az nem titok,hogy cigányok,de van előnye is.Ugyanis a pénztárnál mindig kevesebben számol legalább 1000Ft-tal az ember.Ezen a napon még 3farmert,egy H&M-es babarózsaszín és egy rendes piros bőr blézert túrtam még.+anyukám is választott pár dolgot és így lett a végösszeg 2200Ft!van sport részleg is
2015. ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ja,bocs nem te írtad!
2015. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!