Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meddig szokás vagy meddig...

SBPeti kérdése:

Meddig szokás vagy meddig célszerű felhúzni a csípőnadrágot fiúknak?

Figyelt kérdés
Vettem két farmert (férfi), és mindkettő olyan "félcsípő"-fazonú. Szerintetek 21 évesen nagy gáz, ha a csípőcsontom alá érve hordom?

2012. okt. 12. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz hogy amikor felveszed, akkor a hátulsó rész fentvan a csípődnél, elől meg lent majdnem a húgyhólyagnál?


Nekem női van, de nem sokkal másabb a férfinél, és úgy csinálom hogy hátul csak a seggem feléig húzom, és így egyenesbe lesz a szára, meg ad egy kicsi ülepet is, éppen annyit h ne feszüljön a seggemen

Nálam is csípő csont alá ér, ez ilyen fazonú

20/F

2012. okt. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha lehajolsz, ne lógjon ki a segged és felhúzva legyen lógástér a golyóknak. Vagyis nagyjából úgy, ahogy kényelmes.
2012. okt. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tüdőgatyának hord. :D
2012. okt. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy ne lógjon a nadrág ülepe a combod közepéig... az nagyon gáz.
2012. okt. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanúgy kell, mint a lányoknak, szóval rendesen húzd fel ameddig kényelmes, és ne legyen lógó ülepe a seggeden, hanem egy kicsit feszüljön rajta. :) A csípőgatyáknak ez a lényege, hogy szépen kiadja az ember hátsóját. A lányok seggén sem szokott lógni, hanem szépen ráfeszül, hogy kiadja a domborulatokat. :) Fiúkra ugyanez vonatkozik, én is így hordom a gatyáimat.

28F

2012. okt. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!