Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vaterán lehet kapni eredeti...

Vaterán lehet kapni eredeti Abercrombie pulcsit is, vagy az összes kamu?

Figyelt kérdés
Kéne ilyen pulcsi de itthon nincs márka boltja(na de mért?? rengeteg hazai hírességen látok,és nagyon sok fiatalon) és multibrand boltokba se nagyon van.Király utcába láttam de ott nagyon elvannak szállva az árak az eredeti árakhoz képest és még nem is tetszik a kínálat,mamutba lévő kisbolt detto...

2012. okt. 13. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Itthon nincsen Abercrombie bolt, így ebből következően, ahol árulják az nem hivatalos.

A Király utcai bolttal a gond, hogy iszonyat gagyik az A&F cuccok (olyanok, mintha a legutolsó raktárban álltak volna 2 évet), vagy olyanok mintha használtak lennének és újracímkézték volna őket, másrészt nem is hivatalos a forgalmazás, szóval én abban sem lennék biztos, h egyáltalán eredetiek...

A Mammutos boltot nem ismerem, de nyilván az sem hivatalos bolt.

Az A&F árakhoz képest a Király utcai bolt nem drága, egy A&F ing pl. Németországban kb. 72 Euró.

Ha sokallod nézd meg a Hollistert az az Abercrombie leánymárkája. Ugyan olyan jó a minősége csak mondjuk egy ing Ausztriában a boltban 42 Euró.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak: Ha lehet kapni eredetit Vaterán, akkor az vagy nagyon drága, vagy vmi nagy akcióban lett pl. USA-ban véve, szóval van esély, h eredetit találj.

Menj fel a www.abercrombie.com oldalra és ha a Vaterán levő ruha megtalálható a webshopban és a Vaterán sem árulják feltűnően olcsón, akkor nagy a vszínűség, h eredeti a termék.

2012. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amúgy én itthon, amíg nincsen hivatalos márkabolt csak így, Vaterán vennék ruhát, azzal a módszerrel, ahogyan leírtam (meg amikor átveszed akkor is meg tudod nézni, és ha már láttál 100%ig eredetit, akkor meg tudod állapítani, h amit el akarnak neked adni az is eredeti-e).

De amúgy a Hollister bolt Bécsben van, szóval ha jót akarsz, annyira nem kell érte messze menni.

2012. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Üdv

Én se akarok csak gondoltam hátha valaki ismer egy olyan eladót vaterán aki tutira eredetit árul.A 72euros ing az átlagos minden drága ing 20körül kezdődik.

Ha volna itthon hivatalos bolt ,lenne olyan típusu pulcsi amit megvennék annyiért amennyi.Így ,hogy nem lehet itthon kapni inkább Tommy Hilfigerbe öltözöm leginkább.

Bécsbe nem szoktam kijárkálni és az a baj 1 darab pulcsi miatt azért túlzás is lenne.Amúgy igen nagyon ronda ruhák vannak a király utcában...

2012. okt. 18. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!