Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettél már a Lidl-ben Crivit...

Vettél már a Lidl-ben Crivit és Livergy márkájú alsóneműt vagy zoknit? Milyen volt a minősége?

Figyelt kérdés

2012. okt. 14. 22:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szinte mindig onnan veszek és nagyon jó a minőségük. Bugyi,zokni trikó,alakformáló alsónemű is mind jónak bizonyult, sok mosást éltek már meg és szuper állapotban vannak. A barátnőm melltartót is vett, az is jó, én is vennék,de akkora méretet sajnos nem árulnak.
2012. okt. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Erre voltam kíváncsi, köszi szépen.

Én is ott szoktam alsóneműt, zoknit vásárolni, pedig tök igényesnek tartom magamat, és bár sokan megszólnak, hogy értelmetlenül veszek elég drága márkás ruhákat (Diesel, Armani), szóval tudom mi az a minőség, mégis ezeket a Lidl-s cuccokat nagyon jónak találom. Le a kalappal előttük.

Itthoni nadrágnak eddig csak műszálasat mertem venni a piacon, mert a pamuttal csak a gondok voltak: az egyik hamar kinyúlt, a másik szétszakadt a varrásánál, a legutóbbi pedig annyira bolyhosodott, hogy minden apró szösz beletapadt. Így azt mondtam piaci pamut nadrág nem kell, marad itthonra a műszálas, azzal nincs ilyen gond, hogy bolyhosodik, nyúlik. Csak télre kissé hideg.


3-4 hete vettem a Lidlben Crivit márkájú pamut nadrágot itthonra,féltem tőle, de eddig szuper, nem jön szét a varrása, nem nyúlik és nem bolyhosodik.

Érezni hogy van benne anyag: 1000 fordulaton kicentrizve 2 napig szárad, a Diesel és Armani vastag pulcsiaimnál tapasztaltam eddig ilyet.

Szóval nekem is nagyon bejöttek minőségre.

2012. okt. 15. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!