Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok akik tűsarkú csizmában...

Csajok akik tűsarkú csizmában járnak hetente sarkaltatják a cipőiket?

Figyelt kérdés
Sose értettem nekem olyna hamar lekopik a sarkuk.akik ilyenekbe járnak minden nap azok pár hetente folyton cipészhez viszik??
2012. okt. 15. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem még egyet sem kellett elvinnem, pedig rendszeresen hordom őket. Volt még az elején amikor még nehéz volt benne menni akkor kicseréltem otthon egyedül a sarkát, de azóta nem volt ilyen bajom. :D
2012. okt. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kb 3 hónap után járom le a műanyag sarkát, de utána kicseréltetem fémre és soha többé nem kell sarkaltatni, mert az nem kopik el.
2012. okt. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eléggé függ a cipő minőségétől, volt olyan tűsarkú csizmám, ami 3 hétig bírta az eredeti sarokkal, de olyan is, amin 2 éve nem kellett cserélni a gyári sarkát, pedig mindkettőt viszonylag gyakran, késő ősszel és kora tavasszal napi szinten szoktam hordani. A fém sarok is jó megoldás, de nagyon tud ám csúszni, azt csak akkor érdemes felrakatni, ha a talp része a csizmának jól tapad, különben tuti elesel a simább járólapokon.
2012. okt. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!