Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyibe kerülne egy egész...

Mennyibe kerülne egy egész évre való új ruhatár New Yorker, C&A áraival számolva? 21 éves lánynak.

Figyelt kérdés
Úgy ahogy van teljesen új mindenből, cipők is beleszámítanak( Humanic, Deichmann), és közepes méretű ruhatár alakuljon ki. Elméleti a kérdés egyenlőre, szeretnék 20-22 kilót fogyni tavasz végére, ezért kérdezem. Nyilván egyszerre nem lehet megvenni mindent, ezt én is tudom, de vajon mennyit kéne rá költeni összesen?
2012. okt. 15. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Alsó hangon én 150-et rászámítanék, ha a cipőket is bele akarod venni. Ha nem csak mindenből egyet akarsz venni, ráadásul kell téli, nyári, tavaszi stb... meg szeretsz változatos öltözködni, akkor lehet abból 200 is. De ez nagyon az alja. Egy télikabát eleve 20-25 000. Egy téli zárt cipő minimum 10 000, nadrág 8-10000, és nem egy kell belőle, akkor még tavaszi cipő kb 5000, nyári papucs 3000-5000 és rövidnadrág, szoknya, őszi kabát, pulóver, és a polók, felsőrészek. A 100 ezret biztos viszi, akkor is ha okosan csinálod.
2012. okt. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
200-300
2012. okt. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát kb 300e de ha figyelsz az akciókra.. lehet kevesebb is:)
2012. okt. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sok:D

Nadrágok: kb. 7-8 ezer ft/db.

Felsők: átlag mondjuk 3 ezer (lehet 1500-5000 között), abból is kell jó pár.

Aztán pulcsik, kb 5-6 ezerért.

Néhány ruha: szintén 5-6 körül

Tavaszi-őszi kabát: talán 10 körül

Téli kabát: 15 ezer körül

Fürdőruha: 5? (Fogalmam sincs, ezer éve nem vettem)

Aztán cipők....legalább egy szandál/papucs, vmi tavaszi-őszi (pl. balerina), magassarkú (ha hordasz), télre egy csizma, esetleg sportcipő (ha hordasz).

Ha melltartóidat kifogyod, abból megint kell jó pár darab.

2012. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!