Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagy rám a cipőm, mit tegyek?

Nagy rám a cipőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vettem egy cipőt, de mivel feles a lábam, meg kellett vennem a nagyobbat, hogy ne szorítson..viszont a kôrmömet így is nyomja egy kicsit. Elöl tehát pont jó lenne, viszont állandóan kilépek belole, talpbetettel is. Nem lehetne vhogy hátul kitömni? Járt már más is így??

2012. okt. 15. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Sok zokni! :)
2012. okt. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megvolt, csak az a baj h ilyen telitalpú "balettcipö" és így is latszott kicsit, hogy harisnya alatt van a zokni (egyébkén még igy is kileptem belőle :O)
2012. okt. 15. 20:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Mosd ki forró vízben!
2012. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hmm erről még nem hallottam! Köszi a tippet :)
2012. okt. 15. 21:05
 5/8 mmano88 ***** válasza:
Itt olvastam egyszer, hogy talán a Rossmannban lehet venni valamilyen saroktapaszt, ami jó ilyenkor. Nem tudom pontosan mi a neve, de hátha valakinek beugrik és megírja. :)
2012. okt. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is feles a lábam. Vettem bele sarokfogót és talpbetétet is, de végül elegendő a sarokfogó.


Egyébként csak elől tudod kitömni, hátul hülyén nézne ki.

2012. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sarokfogó és talpbetét. Ezeket próbálgasd.

Amúgy sarokfogót cipőboltokban is lehet venni. Valami 2-300 ft, viszont ha beragasztod már nem nagyon lehet kiszedni. Legalábbis én vagy egy óráig szedegettem és csak az egyik párból :D

2012. okt. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) akkor be is nézek a deichmannba vmelyik nap :D
2012. okt. 16. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!