Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Debrecenben / Hajdú-Bihar...

Debrecenben / Hajdú-Bihar megyében nem tudtok jó turkálókat?

Figyelt kérdés
Engem konkrétan hip-hop cuccok érdekelnének meg amik lazábbak/divatosabbak. Tudom ki kell fogni a jó dolgokat, de ha valami tapasztalatotok van megoszthatnátok! :)

2012. okt. 16. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

a vágóhíd úton van egy turi minden pénteken reggel fél7kor van a bálabontás.akkor érdemes odamenni mert talán ki leeht vmi jót turkálni. De megnézheetd a hádát a plázában vagy a tescoban is van olyan vállfás turi.

Sőt a tesco mellet is csak ott nem tudom mikor van bálabontás tlaán hétfőn, nem tudom, de az a lényeg hogy akkor kell menni mikor az új cuccokat hozzák mert a rákövetkező napokban már csak iylen ócskák vannak .

2012. okt. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2012. okt. 18. 18:54
 3/4 A kérdező kommentje:
az új hádát nekem is ajánlotta már egy haverom :)
2012. okt. 18. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
a hádában nem pár száért fogsz felsőket látni hanem 1000 körül vagy felette, de ha belegondolsz jobb az anyaga és nem jön veled szembe az utcán, néha ki lehet fogni!
2012. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!