Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miket és mennyiért lehet...

Miket és mennyiért lehet venni Szabadkán a piacon? Pl. : egy farmer mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Szabadka

2012. okt. 16. 19:53
 1/3 anonim válasza:
szerintem 1500din körül
2012. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát szerintem jobban jársz ha itt Mo.n veszed meg amit akarsz...1500din-ért mostanában nem kaptam max pólót...2000-2800din 4-7000ft. Régebben megérte,de már nem igazán.
2012. okt. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Olyan viccesek vagytok amikor jöttök ide vásárolni... Mindenki tudja, hogy amint valaki forintba kérdezi az árat akkor majdnem 2x annyit kérnek el tőled mintha dinárban szeretnél fizetni, gondolom érted ezzel mi a cél...

Másik dolog meg, hogy rengetegen járnak át innen inkább szegedre vásárolni mivel olcsóbban, minőséges cuccokhoz lehet jutni mint itt...

Na de te érzed, szerintem a piacon nevetségesen drága minden főleg, hogy minőségtelen árúról beszélünk...

2012. okt. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!