Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan tudok télisapkát...

Honnan tudok télisapkát rendelni metálbandák logójával? (Lehetőleg minél nagyobb választék)

Figyelt kérdés

Több netes boltban néztem, de nemigazán találtam olyat, ami nekem kell.

Előre is köszi!



2012. okt. 16. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, de én HooligansMotors-ról szoktam rendelni cuccokat és mintha ott láttam volna ilyesmiket. Lesd meg. Ha pesti vagy akkor még jobb, mert még csak rendelni sem kell hanem bevágtatsz és megveszed. :)

(Csak így zárójelben: Amon Amarth k.rva jó):D

2012. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
headbanger, usapolo, sharkheavymetal, darkshop, nyugati aluljáró.
2012. okt. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

@Első : Itt nem találtam sapkákat, de köszi az oldalat, mostantól ha esetleg valami motoros cucc kellene, akkor lesz hol nézelődnöm ;) És amúgy Amon Amarth nekem is az egyik nagy kedvencem! :)

@Második : Neked is köszi, talán usapolo-n találtam a legnagyobb választékot, bár ottse nagyon volt olyan amilyet kerestem, de még majd nézelődök valamerre ;)

2012. okt. 21. 15:13
 4/4 anonim válasza:
Ha a neten akor én az usapolo.hu-n vagy inkább a rockpince.hu-n szoktam nézni.
2012. nov. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!