Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Calzedonia harisnyanadrág:...

Calzedonia harisnyanadrág: lehet így viselni?

Figyelt kérdés
A héten megjelent egy csomó Calzedonia harisnya plakát, legalábbis itt Budapest utcáin. A lényeg, hogy egyértelműen bugyi nélkül viseli a modell. Tegnap kipróbáltam így, (rövidnadrággal) de nem mertem senkinek elmondani. Háááát: nagyon érdekes érzés! Hordja igy valaki közűletek?

2012. okt. 18. 08:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
hallottál már a testszinű bugyiról? na meg mint tudjuk photoshop-olnak minden képet. nem sok ember hordja bugyi nélkül hidd el, nem is túl higiénikus. H anme is volt a modellen bugyi az csak a kép ekdvéért volt, de leginkább leretusálták róla mivel igy hobban néz ki. viszont arjtad senki nem látja van-e bugyi szoval felesleges nem
2012. okt. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
nem hordanod
2012. okt. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Mindent lehet, de nem túl higiénikus... szóval inkább ne.
2012. okt. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Persze, van testszinű bugyim, és a Photoshopról is hallottam. Azt is gondolom, hogy az emberek nagy többsége nem így viseli.

A kérdés az az, hogy van-e olyan aki kipróbálta illetve hogy mi a tapasztalata annak aki megtette?

2012. okt. 18. 18:01
 5/25 anonim ***** válasza:
En szoktam így hordani de nem mindig. Viszont volt mát hogy kzépidőben volt tojasfehérjes folyasom és olyan lett a hatisnya az megelég gusztustalan volt de kimostam es ok. Viszont ha csak 1 napig hordasz 1 harisnyat akkor mindegy hogy bugyi v. Harisnya van a puncidnál
2012. okt. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
nem mindegy mivel az egyik neylon a másik pedig jó esetben pamut, legalábbis ajánlatos olyat hordani.
2012. okt. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Megtaláltam az interneten:


fashionogger.blogspot.hu/2012/10/kalap-reklam-harisnyanadragban-vagy.html

2012. okt. 22. 07:39
 8/25 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom... szoknyával azért nem merném bevállalni, mert elindulnának olyan folyamatok, amiknek nem kéne.:P
2012. okt. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Két napig én is csak rövidnadrággal mertem felvenni, de ma megtört a jég, és a térdig érő farmerszoknyámat húztam fel! NAGYON jó volt!
2012. okt. 23. 19:00
 10/25 anonim ***** válasza:
ha téged ez izgat akkor hordd....
2012. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!