Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mekkora derékmelegítő övben...

Gittababa89 kérdése:

Mekkora derékmelegítő övben az S/M méret?

Figyelt kérdés

Rendelnék egy olyan hát,-derékmelegítőt ami egyszerre fájdalmat is csillapít. De mindenhol csak 1 méretben kap6ó,S/M. Lehet ismeritek is ez a Nexcare deréköv. Nekem 93 cm átmérőjű a derekam,és nem vagyok biztos abba hogy jó volna rám. Ha valaki tudna segíteni nagyon megköszönném!

(nem akarok kidobni az ablakon 10ezret!)



#egészség #télre.
2012. okt. 19. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Megkeresed szépen a kapcsolat menüpontot az adott oldalon, ahonnan rendelni szeretnél és írsz vagy felhívod az üzletet!


Ilyen egyszerű.


Nem is vagy olyan sokkal fiatalabb nálam, hogy lehetsz ilyen élhetetlen?

2012. okt. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi de ennyire hülye nem vagyok!!

Találtam egy számot onnan ahonnan rendeltem,de kiderült hogy az nem él,kérdést hiába írtam az érdeklődés menüpontba,2 hét után is csesztek válaszolni. Egyébként ez a Grando-n volt. De bármerre néztem és érdeklődtem nem tudtak pontos választ adni,hanem csak ami a papírján volt,viszont az elég érthetetlennek tűnik 14x23cm?!!!

De köszönöm szépen a segítőkész szándékod!

2012. okt. 20. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!