Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék saját kollekciót...

Szeretnék saját kollekciót létrehozni! Mit kell tennem?

Figyelt kérdés
A termékeinket 'Jewish Style Collection' néven forgalmaznánk.Piacradobnánk egy úgynevezett zsidó szettet,ami tartalmazna 1 db, 'true jew' feliratos pólót,1 db nyakba akasztható dávid-csillagot,2 db felcsatolható műpajeszt,1 db fekete fejfedőt és 1 adag felragasztható mellszőrzetet.Abban segítene az embernek,hogy zsidónak nézhessen kia.Az áron még nem gondolkodtam.Ti mennyi lehetőséget láttok ebben? Érdemes belevágnom?
2012. okt. 19. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp érdemes!Ez újdonság lenne e divatvilágban és biztos, hogy rendkívül nagy lenne rá a kereslet.

Arra figyelj azért, hogy a márkajelzés mindenen ott fityegjen, a pajeszon és a mellszőrzeten is, hogy ne legyen egyszerű hamisítani!

2012. okt. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

először azt gondoltam, hogy ennek semmi értelme. aztán eszembe jutott, hogy végül is a rózsafüzért is divatból hordja a sok retardált tinédzser.


amúgy ez a kérdés szerintem csak azért lett kiírva, hogy provokáljon a kedves kérdező.

2012. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
most direkt akarod idegesíteni az embereket, vagy annyira hülye vagy hogy ezt meg is tennéd?
2012. okt. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!