Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez az összeállítás "divat" még?

Ez az összeállítás "divat" még?

Figyelt kérdés
Szokás még felvenni térd felett végződő szoknyát térdig érő csizmával? 1-2 éve még minden nőn ilyen volt, amint elmúlt a 20 fok, most meg senkit nem látok így öltözve. Igazából nem is az érdekel, hogy divat-e, hanem hogy nagyon őskövületnek néznék-e ki ilyen cuccban?
2012. okt. 20. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon olcsó hatást kelt. Most lehet mások azt mondják, hogy ne érdekeljen más véleménye meg ilyesmi de, szerintem ezt ne vedd fel. Ha már szoknya akkor szerezz be valami szép harisnyát és hozzá bokacsizmát, mondjuk fűzőset.
2012. okt. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól válogatod össze a darabokat, akkor nagyon jól nézhet ki.

A bokacsizmás megoldás is ugyanúgy kelthet olcsó hatást.

2012. okt. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem alkata válogatja. Nem mindegy az sem milyen típusú-anyagú-szabású a szoknya és milyen stílusú a csizma hozzá.

Ha szerinted jó, akkor ne érdekeljen hogy ki mit mond.

2012. okt. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hosszú szárú csizmát nadrággal vegyél fel!Sokkal jobban néz ki!:) szoknyához meg nem feltétlenül bokacsizma lehet térd alatti is,de a hosszú szerintem sem megy hozzá!:)DE ha te úgy érzed magad jól akkor nyugodtan vedd fel,csak lehet összesúgnak a hátad mögött,de az meg ne érdekeljen!:)
2012. okt. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem "őskövület", hanem egy nagyon csinos, nőies és bájos lány leszel ebben az összeállításban. Úgyhogy vedd fel bátran! Tényleges ne hallgass az ilyen megjegyzésekre, hogy "olcsó hatást kelt", meg "szebb nadrággal"! Hogy lehet ilyen butaságot mondani? Akik ezt állítják azok szerint a nőies megjelenés ciki, vagy mi?

Na mindegy, a lényeg, hogy viseld bátran és érezd a nőiességed! Örülök, hogy van ízlésed és egyéniséged, és nem az állandóan farmergatyát viselők csoportjába tartozol! :-)

21/f

2012. okt. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-ös ha nem vetted volna észre a válaszadók között sokan tanácsot adnak,hogy szerintük így nem jó,de ha a kérdezőnek így tetszik nyugodtan viselje!Szóval nem kell itt beszólni senkinek! Van akinek nem tetszik és ezt meg is mondta!DE a többség azt tanácsolta,hogy viselje,ha neki így jó!Senki nem mondta,hogy legyen "farmernacis" de tudod az is lehet nőies nem csak egy szoknya!
2012. okt. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ne haragudj de szerintem ja őskövület hatása van,rég volt ez divatban.. max ha peplum szoknyát veszel hozzá talán.
2012. okt. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek! És kérlek, ne bántsátok egymást, én mindenkinek hálás vagyok. Utolsó, nem haragszom, elvégre a véleményeteket kérdeztem! :)

És jelen esetben igenis érdekel, hogy ki mit gondol, és nem akarom, hogy összesúgjanak a hátam mögött... Párom munkahelyére mennék be valamikor, és nem akarom, hogy véletlenül is megszóljanak - tudjátok, milyenek a pasik egymás között, néha nagyon adnak egymás véleményére. :)

2012. okt. 21. 21:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem ne vegyél fel szoknyát,inkább maradj a nadrágnál!Ha egy lány szoknyát vesz fel,ami térd fölé ér 90%-ban megszólják még ha jól áll neki akkor is!:)
2012. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!