Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem engedik a szüleim hogy...

Domicica kérdése:

Nem engedik a szüleim hogy magassarkú cipőt hordjak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval 13 éves vagyok és 7.-es. Az osztálytársaim közül már mindenki magassarkút hord,de nem iylen20 cm-es sarokra gondoljatok hanem ilyen 5-6 cm minimálisat. De anyám nem engedi meg mert azt mondja ugy nézek ki benne mint nagyanyám meghogy nem nekem való ugyse tudok benne járni meg ilyenk.... :/// Szerintetek hogy tudnám vele megbeszélni???

2012. okt. 20. 16:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Más világ? Nem ez még épp ugyanaz... ugyanúgy gyerek vagy még 13 évesen, ugyanúgy nevetséges egy gyereken egy felnőtt női cipő. Az a baj hogy ezt pont ti nem látjátok, azt hiszitek menő, pedig ez pont olyan mint mikor a kisgyerekek anyukájuk óriási cipőjét próbálgatják... vicces.
2012. okt. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szia én is 13 éves, 7.-es lány vagyok. Anyukám eleinte nem engedte meg nekem, de végül meg tudtam azzal győzni,hogy csak ünnepségekre, alkalmakra vagy valami fontosabb eseményekre hordanám:)

Nekem ilyesmi van: [link]


[link]

2012. okt. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
hát tényleg más világ van igaza van a kérdezőnek ,bár lehet sokan korainak tartják,de alkalmakra egy kisebb sarkú cipő teljesen elfogadható szerintem ,nekem az első magassarkúm 14 évesen volt (1x vettem fel ballagásomra:D). anyukáddal mennyire egyezik meg az ízlésetek ?talán ha olyasmit néznél ki magadnak ami neki is tetszik abba könnyebben bele egyezik.Arra meg hogy nem tudsz benne járni,mond hogy ha nem vehetsz olyan cipőt akkor nem is tudod megtanulni ,egy 5 centis sarokhoz hozzá lehet gyorsan szokni. Az első magassarkúnál viszont figyelj arra hogy olyat válasz inkább ami tartja a bokádat ,és tényleg kényelmes,egy jó felépítésű cipőben szinte észre se veszed hogy magassarkú van rajtad:)mond el azt is amit itt leírtál,hogy csak alkalomra szeretnéd stb. remélem tudtam segíteni valamennyit 19/L
2012. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
ja és láttam h írják h nevetséges egy női cipő egy 13 évesen,nyilván a kérdező sem egy 40 éves nőcire való cipőt szeretne ,és már az ő korosztályának való magasabb sarkú cipők is vannak.
2012. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokaz :)))
2012. okt. 23. 09:39
 16/16 anonim ***** válasza:

Szia, én is még válaszolnék!

Tehát. 14 vagyok. Anyukám megengedi hogy magassarkút hordjak, nekem pl ilyen van: [link] de ha nagyon szeretnéd de még mindig nem kaptál akkor uugy puhítsd meg hogy telitalpút szeretnél, mivel az picit masszívabb, és könnyebben tudsz benne járni, megállni :)

2013. jan. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!