Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem engedik a szüleim hogy...

Domicica kérdése:

Nem engedik a szüleim hogy magassarkú cipőt hordjak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval 13 éves vagyok és 7.-es. Az osztálytársaim közül már mindenki magassarkút hord,de nem iylen20 cm-es sarokra gondoljatok hanem ilyen 5-6 cm minimálisat. De anyám nem engedi meg mert azt mondja ugy nézek ki benne mint nagyanyám meghogy nem nekem való ugyse tudok benne járni meg ilyenk.... :/// Szerintetek hogy tudnám vele megbeszélni???

2012. okt. 20. 16:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13éves vagy... szerintem sem kéne.Nem a többiek számítanak.Én is nagyon akartam 13évesen hordani magassarkút.Végül is örülök neki hogy anyukám nem engedte akkor.Most ebben a tanévben kezdtem el csaj rendszeresen magassarkúban járni.Hidd el 13évesen még kislány az ember... és még én is úgy vagyok vele hogy talán még nekem most is korai... hiába vagyok középiskolás.Viszont engem már nem néznek kislánynak. 15L
2012. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kéne ezt általános suliban erőltetni. Gimi végén volt az első magas sarkúm, úgy hogy minden napra hordtam. Ez egy bőrcsizma volt. És vásárláskor még én tartottam attól hogy fogom-e szeretni minden nap. Egy hetedikesnek még bőven nem kell ilyen.

21 L

2012. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal!Igaza van anyukádnak még korai!Később a többiek is meg fogják bánni!Amúgy meg egy lapos talpúban is lehetsz divatos meg nőies és sokkal kényelmesebb!
2012. okt. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igaza van anyukádnak neked még ez felesleges. Az osztálytársaid szülei elég felelőtlenek hogy ilyet engednek, mert ez nem fiatal lánynak való a lábadat nagyon rongálja meg kell egy kis idő mire megtanulsz járni benne sőt még a lábad is nagyon fájna és azt meg gondolom te sem szeretnéd. Hidd el erre még ráérsz várni, szerintem amikor ballagni fogsz tuti megfogják engedni hogy ballagj abba mert mégis az az elegánsabb erre a célra, aztán utána fokozatosan szoktathatod magad hozzá. Ne nagyon akarj olyat hordani mindennap mert én csak különleges alkalmakkor veszem fel. Van nekem is egy magassarkú csizmám 8 centi körül van még a páromtól kaptam és nagyon ritkán van rajtam mert nem tudok benne járni, és mivel én sokat gyalogolok munkába meg ugye iskolába mert estin tanulok így eléggé megfájdul benne a lábam és aznap akkor nem tudok lábra állni! Én igazat adok anyukádnak, szerintem te is gondolkodj el ezen.
2012. okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
De én csak alkalmakra szeretném ha az osztályyal megyünk énekkel fellépni, karácsonyra,szülinapra meg ilyenek :))
2012. okt. 20. 17:07
 6/16 A kérdező kommentje:
Ez már más világ..... Régen teljesen más volt minden .hogy az egyik válaszoló is irta hogy neki gimi végén volt magassarkúja...Most már a 10 éveseknek is az van
2012. okt. 20. 17:10
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
"Most már a 10 éveseknek is az van" - ez a baj...
2012. okt. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem alkalmanként megengedhető bőven,már az alsós kopogóscipők is 1-2 centis sarokkal rendelkeznek... Kérd meg szépen vagy ved dmeg
2012. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Alkalmakra szerintem simán.Én is ballagásomon már 10centis magassarkúban voltam.Viszont úgy egyébként nem hordtam.
2012. okt. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szerintem meg pont hogy most kellene megtanulni benne járni, nem 20 évesen. Belefér, hogy alkalmakra ezt hordd. Esetleg puhítsd meg úgy, hogy elsőre csak 4 centiset veszel :) És úgysem nagyon növöd már ki.
2012. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!