Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van ez? Lehet tenni...

Miért van ez? Lehet tenni elleni vmit?

Figyelt kérdés
Fiu vagyok 14 éves járok focizni rendszeresen eszem sok húst és vitamint is viszek be sokszor. De mégsem akarnak vastagodni a lábaim és görbék is meg vékonyak. Pár lány ki is nevetett miatta mert görbék a lábaim nincs erre valami mód h legalább vastagodjon a lábam?? Farmerben nem látszik de ha egy kicsit a térdemnél feljebb van a rövidnadrág egyből látszik és a vékony lábam miatt méretemben nem is veszül a lábamra a csőgatya és ez nagyon zavar.
2012. okt. 21. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyél tömegnövelő port. Nem veszélyes, hidd el, rengeteg sportoló használja. Meg amúgy se hordj csőnadrágot, olyan undorító amikor egy fiún az van..főleg ha vékonyak a lábai.
2012. okt. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi majd megnézem, de csőnadrágot hordani fogok
2012. okt. 21. 16:07
 3/7 A kérdező kommentje:
De én valami egyszerűre gondoltam és olyanra ami nem kerül több mint 10k ba :'DD
2012. okt. 21. 16:09
 4/7 anonim ***** válasza:
elég vagy 3 hónapig..:d
2012. okt. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell neked tömegnövelő. Mikor 8-dikosok voltunk (azaz 14 mint te) volt egy fiú osztálytárszam aki egy fejjel kisebb volt nálam (én 156 cm voltam akkor XD most is annyi vagyok :P) szóval gondolhatod mekkora volt a gyerek, és olyan vékony volt hogy simán anorexiásnak néztük. 5-6 év elteltével találkoztunk (én még mindig 156 cm voltam) a srác meg másfél fejjel nagyobb volt nálam és eléggé izmosnak is tűnt. el se hittem, hogy ő az. Pedig nem csinált magával semmit sem. Még csak most kezdted 2-3 éve a kamaszkort még rengeteget fogsz változni, és hidd el hízni és izmosodni is fogsz még (a hormonjaid miatt) nem kell semmit se szednem, hagyd, hogy a természet megoldja helyetted, és több pénzed is marad. Ha 18-20 évesen gondolod így (amikor már nem igazán változol) akkor érdemes ilyeneket szedni (mert ártani valóban nem árt de ilyen idős korban kifejezetten nem ajánlott) különben meg ha ettől felszednél 'X' kilót és aztán a hormonjaid ahogy ugye elkezdenek fokozottan működni még jobban meghíznál és akár még "dagadt" is ehetnél. Nincs értelme szerintem. Ha a későbbiekben nem változik (mondom olyan 18-20 éves korodig akkor szedhetsz tömegnövelőt)

Aggig pedig egyél rendesen sok zöldséget, húst, gyümölcsöt és rostot edzz sokat és téyleg ne hordj csőgatyát mert az b*zis :P

2012. okt. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem köszi a válaszokat, de akkor is fogok hordani csőgatyát de nem olyat ami ugy feszül rám mint egy nőre, hanem egy két helyen felrongyosodik meg amugyis én ilyen scene s féle vagyok :')
2012. okt. 21. 20:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan hordhatsz csőgatyát, ha jól áll. :) Én is vékony vagyok, és feszülős csőgatyákat hordok, mert jól áll. És a korombeli csajok nagy részének is bejön. :)

28F

2012. nov. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!