Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk/Lányok szerintetek jól...

Fiúk/Lányok szerintetek jól néz ki ez a férfi bakancs és jó lesz őszi hideg időre? (19/F)

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 21. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem elég ronda...
2012. okt. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Őszintén szólva láttam már szebbet, de végülis neked kell tetszedjen. :) Nem én fogom hordani.
2012. okt. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem neked valami fiatalosabb bakancsot kéne nézned.
2012. okt. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
attól függ h milyen ruhával veszed fel. Egy ülepes nadrággal pl nem nagyon mutat jól.. :)
2012. okt. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon faxa, én imádom, ha egy fiún nem az az állandó tucat sportcipő van (atyaég milyen ocsmányakat szoktak ide belinkelni!), hanem valami egyedibb

ez tök szexi, szerintem vedd meg :)


ja, és vastagabb zoknival próbáld fel, akkor hidegebb időben is fel tudod majd venni

2012. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 supra01 ***** válasza:

SZUPER!

Nagyon divatos! Szerintem őszre kiváló, télre meg vastag zoknival elmegy egy darabig. Szerintem nagyon jó választás!!!

2012. okt. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
40 év fölött el tudom képzelni, de egy fiatal fiúnak nem ilyen való.
2012. okt. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ja, 7-es vegyen gusztustalan, színes deszkás cipőt, tiszta műanyagból, hogy még bele is rohadjon a lába, télen meg megfagyjon, nem? :/
2012. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

jól néz ki én felvenném csak nem minden ruhámhoz passzolna

meg hideg is lenne mínusz 10 fokban


25f

2012. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 laci911 ***** válasza:
Kicsit veskost fillingje van inkább kerek orrú nem hegyesebb inkább military humanikban van az illyenek nagyon 20folç valóak akiknek letisztult a stylusuk egy oldalcibzarossal joBban jarnßl az nem kell fikazni a magas szarú cipôket csak jól kell tudni választani.nekem egy g Star van kb Szegeden nekem van ilyen ha egyçnisgre vagysz akkor csak olyan dolgokat válasz amit meg is tiudsz venni és ritka tudom nehéz de ha ide tudsz irkalni akkor időd is van körülnézni .
2012. okt. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!