Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Darkshopró...

Mi a véleményetek a Darkshopról? Szoktatok onnan rendelni/rendeltetek már onnan?

Figyelt kérdés

[link]

Aki rendelt már innen, leírná a véleményét? Mennyi idő pl a szállítás, meg ilyenek...



2012. okt. 22. 13:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyszer rendeltem, de mekkora hülye voltam, ezeket ha külföldről rendeled is hamarabb megkapod, sőt sokszor még olcsóbban is találsz ilyesmit. A ruhák nagy részét ha varratod akkor feleennyiből kijön.

2 hónapot kellett várnom hogy megkapjak egy bakancsot amit rendeltem, még csak a méret sem jól volt megadva/átszámítva, szóval vissza kellett küldenem, majd 3 hónap alatt cserélték ki. Menjenek a fenébe.

2012. okt. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hű köszi! :)

A megvarratás nem gyorsabb, a múltkor varrattam egy fűzőt, és fél évbe telt...szóval ezért gondoltam, hogy most innen fogok rendelni, mert vannak szép dolgok...de akkor megnézem őket külföldi oldalakon is! :)

(cipőt viszont biztos, hogy nem rendelek innen akkor)

2012. okt. 22. 14:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Hogy milyen gyors az attól függ kivel varratod:) Én magamnak varrtam fűzőt, netes minta alapján, 2 hét alatt lett kész, szenvedtem vele rendesen. Sose varrtam előtte semmit. Egy profi szerintem 2 nap alatt is megcsinálja, annyira nem bonyolult dolog.
2012. okt. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ő profi volt...csak esküvőre is varrnia kellett, meg sok volt a munkája, és én hülye voltam mert azt mondta, hogy nem időre kell...de nem hittem, hogy eddig elhúzza...Én is varrnék magamnak, csak az a baj, hogy szerintem még egy delfin is több kézügyességgel rendelkezik, mint én...:/
2012. okt. 22. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:

tavaly akartam rendelni egy oldaltáskát, hát nem sikerült:

megrendeltem, minden rendbe ment, vártam 1hónapot, majd utána kaptam egy emailt, hogy olyan táskát már nem gyártanak.

na akkor volt úgy, hogy onnét soha semmit, mert egyrészt drága, másrészt mire ide ér az fél "évszázad".

2012. okt. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

én még nem rendeltem tőlük, de nem is akarok. többektől hallottam már, hogy rossz tapasztalatuk volt vele.

nekem szimplán már csak azért sem szimpatikus, mert pofátlanul drága, ilyesmi cuccokat sokkal olcsóbban meg lehet találni máshol.

2012. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat...:)
2012. okt. 22. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!