Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok mustársárga...

Hol találok mustársárga harisnyát?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne és eddig csak sárgát találtam.

A mértem 160-as.

Lehetőleg legyen 1000 alatt, de az se lenne baj, ha csak drágábbat tudtok.

Előre is köszi a válaszokat!



2012. okt. 22. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Én a harisnyanadrag.hu web áruházból rendeltem ilyet, Lady Kama márkájú, mikroszálas, 40 denes


www.harisnyanadrag.hu/spd/324561/LADY_KAMA_SARA_40


Rengeteg szín van, köztük mustársárga is!


Gondolom harisnyanadrágra, és nem harisnyára gondoltál!


Szerintem még a Calzedoniaban is van, bár az inkább okker sárga, és az 50 denes és drágább is!

2012. okt. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én az Orsayban láttam rengeteg színűt, sárga is volt!
2012. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem Takko-ban láttam sok színes harisnyát. Nem tudom hogy volt-e mustársárga,de egy próbát megér.
2012. okt. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszát!

Igen harisnyanadrágra gondoltam :)

A harisnyanadrág.hu-n tényleg nagyon sok szép színű harisnya van, lehet, hogy a végén nem is mustársárgát veszek :D

2012. okt. 23. 18:23
 5/10 anonim ***** válasza:

Azt hittem, hogy nagyon fontos, hogy mustársárga legyen!

Ha csak az a fontos, hogy szines legyen, akkor a Glamour -nak van nagyon jó minőségű 80 denes szines harinacija, én azt nagyon szeretem!


[link]

2012. okt. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg fontos, hogy mustársárga legyen, mivel imádom azt a színt, de igazából minden harisnyát imádok, ami színes :)


Köszi a linket, itt is körül nézek! ;)

2012. okt. 24. 18:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem a színeseket! :-) Valamivel ellensúlyozni kell ezt a borongós időt!
2012. okt. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát igen... :))

Holnap valami harisnyába szeretnék menni, de még nem kaptam meg a mustársárgát....van egy pinkem és egy lime színűm :D Szerintetek jól néznének ki?? Nem akarok úgy kinézni mint egy bohóc :D

2012. okt. 25. 16:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néznek ki, ha illenek a stílusodhoz, és illenek ahogy leírtad. :) Szóval hajrá, ezt a sötét, szomorkás időt kicsit meg kell törni! :D
2012. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké :DD Csak hát most már péntek van, holnap szerintem másba megyek, jövőhéten szünet, szóval ez még egy kicsit odébb van sajnos :D
2012. okt. 26. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!