Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek sem férfias a...

Szerintetek sem férfias a fehér zokni?

Figyelt kérdés
Sokan mondják,h. a teniszpályán kívül egy férfi ne viseljen fehér zoknit,és a divatszakik is inkább a sötétkék,fekete minta nélküli (diszkrét mintás) zoknikat javasolják a férfiak számára,öltözködési stílustól függetlenül.Mindegy,h.bokazokni vagy hagyományos.Valamint sokak szerint gyerekes benyomást kelt a fehér zokni látványa.Lányok,fiúk mit gondoltok erről?Kort is írjatok!
2012. okt. 22. 23:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez baromság.
2012. okt. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Semmi köze a zokni színének a férfiassághoz... persze ettől még nekem sem tetszik a fehér zokni, max fehér cipő, nadrág mellé.
2012. okt. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Szerintem is baromság!Engem nem érdekel,kin ilyen zokni van!Pláne,ha hosszú nadrág van egy fiún akkor nem is látszik!Nyáron meg szerintem inkább az a lényeg,hogy ne legyen felhúzva a "nyakáig" az illetőnek,mert az már tényleg gáz!Meg azért valami Donald kacsás ne legyen már,ha már felnőtt!:)
2012. okt. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Kösz az eddigi válaszokat,de a kort is írjátok oda,mert nem úgy gondolkodik egy tizenéves mint aki már átlépte a felnőtté válás küszöbét..!!
2012. okt. 22. 23:58
 5/27 A kérdező kommentje:
23:57 Ebben igazad van,de ha leveti a cipőjét az illető,akkor kerülhet kellemetlen helyzetbe ez miatt!
2012. okt. 23. 00:00
 6/27 anonim ***** válasza:
3. azaz 23:57-es válaszoló vagyok!szerintem nem!Csak max ha lyukas,mert azért az elég gáz!:) de most egy fehér zoknin,ha valaki kiakad az finoman szólva is idióta!:) ja és én 21 éves Lány vagyok!:)
2012. okt. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

"a teniszpályán kívül egy férfi ne viseljen fehér zoknit"- ez alapján sok focista eláshatja magát. :D

Lényegtelen ilyen tekintetben, fehér ruhához jobban megy.

Én meg hosszabb fekete zoknit veszek fel, mert sokszor bakancsot veszek rá. 19/F

2012. okt. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%

Tény, hogy nem divat manapság a fehér zokni.

Megmosolyogtató, retro, ha valaki ilyet hord.

Öltönyhöz ma már fekete a kötelező, ami jó magasan ér, így ülve is takar.

Rövid nadrághoz viszont már a szár nélküli a menő, na az lehet fehér is.

2012. okt. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Makkos cipővel, susogós melegítővel bármilyen alkalomhoz ajánlott. :)
2012. okt. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Egyetértek,de ahogy észrevettem az emberek (főleg lányok) többségét nagyon is foglalkoztatja ez a téma..!!2 héttel ezelőtt egy presszóban hallottam nevetgélni két lányt azon,h. a fiú sötétkék farmert,szürke sportcipőt és fehér zoknit viselt.A két csaj pedig a zoknija színén vihorászott legalább 10 percen keresztül,és azt fűzték hozzá,h:"Na ezt is anyuci öltözteti".
2012. okt. 23. 00:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!