Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csaaaajszik! Milyennek tervezi...

Csaaaajszik! Milyennek tervezitek a MENYASSZONYI RUHATOKAT? <3

Figyelt kérdés
Jo lenne ha kepetek is volna, de csak elmondhatjatok is. Minden nonek mar kislany kora otav van elkepzelese arrol h milyen lesz az eskuvoje meg a ruhaja. <3
2012. okt. 23. 11:08
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


szerintem gyönyörű :)

2012. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyennek:)

Most annyira tetszenek az ilyenek :D

Kis masni a derékra,és ilyen letisztult igazi nyári ruha

Nekem ilyen kell *.* ((:

2012. okt. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

csak nem tudom mért ilyen gebékre adják rá

Rajtuk tök idiótán néz ki..."-.-

2012. okt. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
kár hogy a modell anorexiás, benne. Kérdésre válaszolva én nem nagyon gondolkodtam még rajta, nem vagyok romantikus típus, de mivel templomi szerintem nem lessz az anyakönyvvezető előtt tök mindegy milyen, persze valami elegáns ünnepi, de nem ragaszkodom a fehér hosszú ruhához úgyis csak egyszer lessz rajtam
2012. okt. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


ez mégjobban tetszik:)

2. vagyok

2012. okt. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva, sose gondolkodtam még rajta igazán. Nem tervezek esküvőt, szerintem túl nagy felhajtás egy darab papírért. ANélkül is tudom szeretni a másikat. :)

De, ha mégis úgy hozná a sors, hogy oltár elé lépek, akkor valami ilyesmit képzelek el:

[link]

2012. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egyik nap a városban volt esküvő na és olyan gyönyörü volt a lány ruhája ilyen kalocsai mintás és átlóban futott végig a ruhán valahogy így: [link]

csak kicsit buggyosabb volt és csodálatos *-*

2012. okt. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!