Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen hidegben szoktak vékony...

Ilyen hidegben szoktak vékony szoknyát hordani? Ha igen, mivel?

Figyelt kérdés

Mert én nemrég kaptam egy fekete kis vékony szoknyát, és szeretném is viselni. Ti mivel viselnétek: pamutharisnyával és csizmával, bokacsizmával? Milyen színű harisnya és csizma? Vagy jó illik hozzá ilyen cipő: [link] És jó hozzá egy fehér hosszú ujjú felső? :D

Link: [link]

Pont ilyenem van, ugyanilyen! :D Na, ti mivel viselnétek az ilyen hideg napokon? Kérlek, segítsetek, tanácstalan vagyok.


2012. okt. 23. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindig szoknyában járok, hidegben pamutharisnyát veszek hozzá, magassarkú csizmával hordom, néha bokacsizmával, néha térdcsizmával. A lényeg szerintem, hogy a harisnya más színű legyen, valami világosabb. Fekete semmiképp.
2012. okt. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én most vettem ilyesmi szoknyát, csak sötétkék és nem fekete. Tegnap vettem fel egy fekete pamut harisnyával, ami hátul V alakban felfelé testszínű, és olyan mintha fekete fűzős lenne, de az egész a harisnya. egy fekete blúz volt rajtam és egy fekete bokacsizma. :) Ja meg egy a testszínű harisnyához hasonló szőrös bőrkabát :)
2012. okt. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!! :)
2012. okt. 23. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!