Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete szövetkabát UGG-szerű...

Fekete szövetkabát UGG-szerű barna csizmával mennyire jó?

Figyelt kérdés
Most akarok mindkettőt venni, ugye télre kell..csak nem tudom együtt mennyire lenne jó, de szerintem nem annyira gáz, mástól is hallottam már így. Szerintetek?:)
2012. okt. 23. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Az UGG csizma olyan kb. mint nagyanyám mamusza. Miért nem veszel egy normális csizmát? Annyi szép van normális áron, a cipőboltok tömve vannak vele, mert nincs még szezon és van bőven árukészlet.
2012. okt. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy olyan, de nagyon kényelmes és meleg!

Egyébként 2 csizmát akarok venni, egy UGG-szerűt barna színben, meg egy rendeset feketében...

De légyszi A KÉRDÉSRE válaszoljatok!:)

2012. okt. 23. 18:03
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Most azt képzeled, hogy látatlanben egy kabátról és csizmáról megmondjuk jó-e együtt? -_-"
2012. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a csizmáról mindenki tudja, hogy hogy néz ki:) És a fekete szövetkabátokban sincs sok különbség, hasonló az összes. -.-
2012. okt. 23. 18:53
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát nagyon nem, kabát és kabát, cipő és és cipő között is baromi nagy különbségek vannak.
2012. okt. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csizma : [link]


Kabát : [link]


30 másodperc Google.Nem értem miért kell leállni kötekedni.A kérdésre válaszolva,én láttam ilyen összeállítást elég sok lányon tavaly szerintem nincs baj vele.

2012. okt. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Jó, hagyjuk inkább ha ennyire okosnak érzed magad és minden ilyen cipő megy minden feket kabáthoz.

Nézzél akkor tükörbe kérdező és döntsed el. b+...

2012. okt. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm 21:04-es!:))

Igen, nem értem miért kell itt kötekedni, ha nem a kérdésre válaszolsz akkor köszi de nem kell semmit írni...

2012. okt. 24. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!