Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol, és milyen márkájú téli...

Hol, és milyen márkájú téli kabátot lehet venni 20-40. 000 forint között?

Figyelt kérdés
Egy meleg téli kabátot szeretnék venni, derék alá érőt, kapucnisat, vízállót.

2012. okt. 24. 01:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Debenhams-ban vettem én a kabátomat tavaly, amit azóta is nagyon szeretek. Nekem Rocha.John Rocha a márkája, szeretem az ő darabjait. Nézz körül, jó minőségűek és csinosak! :)
2012. okt. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez a keret megengedi, hogy elég sok helyről válogassál. Nem tudom, hogy milyen a stílusod, de az itt lévő szőrös kapucnis, vízlepergetős, öves kabátok szerintem felvéve nagyon is csinosak, és biztos nem is fogsz fázni bennük:

[link]

2012. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 23 éves vagyok, és férfi.
2012. okt. 27. 03:31
 4/4 anonim ***** válasza:

A Hervisben egy csomó jó snowboardos dzseki van. -10 fokban is tök jól ellehet lenni benne egy pólóban. a barátaim közül nagyon sok fiúnak ilyen van. és nekem is van egy, arra az alkalomra ha sportosan akarok öltözködni :D

17/L Márka: Cygnus pl: [link]

2012. okt. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!