Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szóltok/szólnátok ha...

Mit szóltok/szólnátok ha hétköznap délelőtt megláttok egy szaténkesztyűs lányt valahol hozzáillő ruhával és kiegészítőkkel? Úgy értem, hogy tetszene, vagy mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 18:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám,hogy egy kicsit túlöltöztél.Ez nem hétköznapi viselet.
2009. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
12%

Azt gondolnám, hogy biztosan ekcémás a keze, azért vette fel a kesztyűt, hogy a látványtól ne hányjanak az emberek... :]


Amúgy normális ember így nem öltözködik hétköznap délelőtt az utcán...

2009. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó válaszoló:

Gratulálok,a szellemi szinted neked sem valami nagy.Gondolj már bele,aki ekcémás mit szóljon hozzá,hogy te csak humorizálsz ezen??Speciel én is ekcémás vagyok,ezért is tartom bun.kónak amit írtál...De ez is csak téged jellemez.


Egyébként azt gondolnám,hogy túlöltözött...

2009. aug. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem meg ezzel ellentétben nagyon is tetszene és szeretem a nem hétköznapi dolgokat
2009. aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
ha őszintén választ vársz akk azt kll mondanom h teljesn beindítja a fantáziám teljesen felizgulnék alig birnám levenni rólad a szemem
2009. aug. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
miért? a kesztyűkre buksz? :D
2009. aug. 9. 18:47
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha bkv zok en mindig vekony cerna vagy szatenkesztyut hordok.Ket eve elkaptam a buszon egy csunya talyogot.Koszi egy eleg volt!
2009. aug. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én nem gondolnám hogy túl vagy öltözve,mert akárhova mehetsz.. és ha úgy egyben az egész jól néz ki,akkor semmi baj sincs vele,egyáltalán nem baj ha nem olyan átlagos. :)
2009. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok.Nem bunkóságból írtam,amit írtam.Mégcsak nem is humorizálni akartam.A Kedves kérdező nem írta,hogy ekcémás.Sztem ő csak általánosságban kérdezte.Akkor meg tényleg gáz szaténkesztyűben mászkálni.Erre mit írnál második válaszoló?
2009. aug. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Második válaszoló!Mielőtt a szellemi szintemet értékelnéd,nézd meg a tiédet.Még a kérdést sem olvastad el rendesen.
2009. aug. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!