Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti milyen gyakran vesztek...

Ti milyen gyakran vesztek magatoknak új kabátot, csizmát?

Figyelt kérdés
Minden évben? 2 évente? 10 évente? stb.

2012. okt. 25. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Cipőt évente, mert hiába vigyázok rá, egy tél után megadja magát...a minőségük vállalhatatlan szerintem.

Kabátot 2-3 évente vásárolok, amit megveszek, azt szeretem hordani, illetve így is nehezen találok stílusomnak megfelelőt, így ha már ráakadok egyre, szeretem minél jobban kihasználni. Így lennék a cipővel is, de az sajnos nem bírja tovább, ezért kénytelen vagyok minden évben hetekig kutatni egy megfelelő cipő után.

2012. okt. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cipőt sajnos minden évben vennem kell, főleg a nyári cipők mennek tönkre nagyon hamar. Csizmát kb. két évente. Kabátot 2-3 évente. Téli kabátból akkor veszek újat, ha már használhatatlanná válik.
2012. okt. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csizmát kb 2 évente. Kabátot 5-6 évente.
2012. okt. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bőrcsizmám van. Ha jól számolom most lesz a harmadik tele, de még egy ideig nem szeretnék venni. Nincsen baja, (csak a sarkán a kis műanyag darabkát kell évente cserélni, de az kb egy ezres) meg még a kinézete is tetszik.

A szövetkabátom most lesz negyedik éves és még ezt sem tervezem lecserélni.

2012. okt. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a kabátokból ahogy most szoktam nézelődni(nem a 20.000-res kategóriában max. 10-et szánok rá) abből egyet általában 2-3 évig hordok..csizma meg minden télen 1-2,bokacsizma pedig 1:)
2012. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!