Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet olcsón normális női...

Hol lehet olcsón normális női ingeket venni?

Figyelt kérdés
Szeretnék több inget is vásárolni, de amiket néztem és tetszettek nagyon drágák voltak. 7-10ezer egy ing (Pull&Bear,Bershka,H&M és hasonló helyeken)Csak nekem drága ez? Megéri ennyiért venni egy inget? Nincs valahol olcsóbban amik szintén ilyen jól néznek ki?

2012. okt. 25. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nézd, én használtruhásban vásárolok. Attól függ, hova mész, van nagyon alja lepukkant hely és normális is. Pl. Maggie's-ben ilyen márkás ruhákból van rengeteg és úgy néznek ki, mintha mind vadonás új lenne.

Az a hely jó, ahol egyenként vannak kiakasztva, csoportosítva, válogatva. Biztos találsz neked valót, féláron vagy még olcsóbban. A többség az olyan, hogy szerintem az előző gazdája kétszer vette fel, egyszer a próbafülkében, egyszer pedig otthon, aztán ennyi. Hihetetlen, mennyi marha jó ruhát kidobnak máshol. Oo"

(Legutóbb a Savoya Parkban jártam, ott is van egy használtruhás, könyvek is vannak, na ott elég korrekt a kínálat.)

2012. okt. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2-3ezerért (akciósan feleennyiért) szoktam venni kínai boltokban.
2012. okt. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

H&M, 3990 ft, és nagyon jó minőségű, reális áron.

De a honlapon biztos fent van, meg is tudod nézni!

2012. okt. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!