Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy öltözzek az irodába?

Hogy öltözzek az irodába?

Figyelt kérdés
Ma voltam egy állás interjún egy cégnél és behívtak egy próba napra innen még egy lépcső hogy megkapjam az állást( sikerest teszt)Viszont mit vegyek fel a próbanapra? Az ott dolgozok közül két embert láttam: az egyik egy virágos ceruza szoknyában volt fehér blúzzal és magassarkúval a másik comb csizmában és virágos nadrágban meg rózsaszín blúzban.

2012. okt. 25. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mehetsz farmerban is.
2012. okt. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, várok még válaszokat!
2012. okt. 25. 18:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát a blúz és a magassarkú tuti, azt a napot szerintem csinosan/üzletiesen felöltözve töltsd, elvégre az egy egész napos interjú, ne ezen múljon!

Sok sikert!!!

2012. okt. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. okt. 25. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Blúz, szoknya, harisnya, magassarkú, vagy csizma. Mindneképp visszafogottabb darabok, a fehér, fekete, bézs, halványabb pasztellszínek jók. a harisnya is legyen vagy sima átlátszó, vagy sötétebb, fekete. Ha csimzát veszel, annak nem fontos magassarkúnak lennie, de az is legyen fekete, barna, szürke.. a piros és ilyesmi színeket hanyagold. Színben természetesen passzoljanak a dolgok. Az a lényeg, hogy nem kell kitűnni a tömegből, viszont mindenképp csinos legyél! Hidd el, a mondás hülyeség, a külső sokat számít az első benyomás kialakításánál. Farmerben meg edzőcipőben semmiképp se menj, elvégre ez egy iroda, nem egy középiskola, vagy meki.
2012. okt. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én arra gondoltam hogy egy sötét kék nadrág fehétblúz betürve fehér vékony bőr öv a nadrágban és vagy egy bézs magassarkú vagy fekete
2012. okt. 25. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!