Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, és akik értenek a...

Lányok, és akik értenek a parfümökhöz vmennyire: sztetek melyik parfüm illik hozzám? (22/F )

Figyelt kérdés

22 éves egyetemista (mérnök) fiú vagyok, a stílusom inkább elegáns mint sportos. Inkább visszahúzódóbb, komolyabb, de azért nem véresen komoly :) mindenesetre a "rosszfiú-stílus" az nem az én világom.

Sajnos rengeteg parfüm van, és amit nőismerőseim ajánlottak, (paco rabanne xs, million, stb) ezek azok az illatok ami a szórakozóhelyeken a tipikus pufidzsekis szolis menőcsávók illata. Bár bizonyára azért is ajánlották ezeket, mert ezek annyira közismertek, amik számomra szintén kicsit hátrány.

Viszont nem akarom h a parfüm olyna semleges after-shave illatú legyen, se. Azt hallottam, a nők orra eléggé érzékeny az ilyesmire, ezért valami igazi "nőcsábász" illat kéne, persze valami, ami illik hozzám.

Lányok, mi az az illat ami nektek tetszik, és egy ilyen fiún bejönne nektek?

Illetve férfitársaimat is kérdezném, hogy mi az az illat, amivel "hódítanak".


2012. okt. 25. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el valamelyik nagyobb drogériába vagy parfümériába. ( Pld. a Douglasba) Ott az eladók segítenek megtalálni az "igazit" :D. Megszagolhatod, kipróbálhatod őket. Menj nyugodtan az orrod után, majd "szól" a tiéd ;). A parfümöket azért is érdemes kipróbálni, mert mindenki bőrén máshogy érnek. Így az egyik emberen taszító, a másikon vonzó lehet ugyanaz az illat.
2012. okt. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért egy pár tippet szívesen fogadnék, legalább hogy milyen irányban induljak, természetesen, megszagolom őket majd :D
2012. okt. 25. 19:11
 3/5 laci911 ***** válasza:
Van èdes ,fűszeres,citrusos,bőr... Lehet vàlogatni de kezd egy ck in 2you val pl
2012. okt. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Burberry parfümöt tudnék hozzád elképzelni, Bvlgarit vagy Givenchy-t.Ezen márkáknak szinte csak jó illataik vannak, de még tudnám ajánlani a következőket:

Carolina Herrera 212 Sexy Men-t,

Diesel Fuel for life,

Giorgo Armani-Acqua di Gioio,

Ralph Lauren-Polo Blue

2012. okt. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Paco Rabanne Milliont felejtsd el. Túlhájpolt, tipikus "Don Józsi" illat, és szerintem förtelmesen édes, tolakodó férfi parfüm létére. Már eleve a célközönsége sem te vagy, fuxos, bmw-s, többet erővel mint ésszel milliomospalánták mainstream illata ő. Agrármérnök hallgató fiúbarátom is ilyet használt, de lebeszéltem róla. Azóta csak Bvulgarit használ:P


Nekem ezek jönnek be nagyon, ha rám hallgatsz, ezekkel nem lősz mellé:


Dior: Fahrenheit

Versace: Pour Homme

Armani: Acqua di Gio

Bvlgari: Aqva Pour Homme

2012. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!