Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kövér, alacsony lányoknak mi...

Kövér, alacsony lányoknak mi áll jól?

Figyelt kérdés

Haj, ruha.

És mi az, ami nagybetűkkel KIZÁRT?



2012. okt. 26. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Hajból a nagyon hosszú haj összenyom. Szerintem inkább a sötét színek állnának jól, és ha a derekadra raksz vékony övet. Ja és magassarkú kötelező
2012. okt. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is súlyproblémákkal küzdök betegség miatt.

Az alapdarab a hideg időszakban legyen az egyenes szárú farmer, lehetőleg sötétkék. [link]

A lábbeli: Cipőben megfagysz, a térdig érő csizma pedig teljesen elvágja az alakod és vízszintes vonalat képez, így előnytelen. Legyen bokacsizma ha lehet 3-6 cm sarokkal, de a sarok nem kötelező, csak ha szereted hordani. Fűzőset ne vegyél mert ducikon nem áll jól. Nem feltétlenül a divatot kell követned, lehet nyugodtan olyan az öltözetet, hogy minden nap csak 1-1 ruhadarab divatos a szettben, mégis szuperül festesz. A bokacsizma lehet pl: [link]

[link]

[link]

Ja és Ne hegyes orrú legyen. A színe pedig nem kötelezően fekete, bár azt sokmindennel lehet kombinálni és nem foghatsz mellé. Ha több lábbelid is szokott lenni az adott évszakra, akkor lehet az egyik színes, a másik barna, fekete...

A kabát: átmeneti kabátból egysoros gombolású legyen, és a legjobb, ami picit bővül: [link] -de ez a darab nem előnyös, mert a kockás minta a legtöbb esetben kövérít.

Ha pici vidámságot szeretnél belecsempészni a mindennapokba, akkor lehet például bordó, ami slankít és divatos is.

A télikabátoknál jobb kerülni a pufi kabátokat, inkább ott is maradjon a szövetkabát mert abból manapság többféle van és így ki tudod választani a legmegfelelőbbet. Ennél is előnyös a bővüléshogy a feneket takarja. [link] de az övet sokan ajálják de én személy szerint nem ajánlom, mert magamon azt vettem észre hogy nagyobbnak mutat. Válassz olyan szabást, amihez alapból Nem jár öv.

GOndolom még suliba jársz. Az iskolában lehet rajtad egy egyszínű felső és rajta egy kigombolt ingblúz, ami így hordva lehet kockás is. Ha gigombolod, keletkezik két függőleges vonal, ami soványít optikailag.

[link] - látszik, ahogy egy kigombolt ruhadarab függőleges vonalat képez.

J aés a fermernál is fontos, hogy ne legyenek rajta erőtljes vízszintes vonalak és lehetőleg magasított derekú legyen, a hurkák villanásának elkerülése érdekében.

Ha nem szeretnél ingeket hordani, akkor marad a jóöreg kardigán. Mostanában divat, hogy a két szélénél lelóg valahogy a kardigán vége(remélem tudod mire gondolok), na az az a dolog, amit Soha ne v egyél fel, mert hiába néz ki jól, kifejezetten előnytelen. A kardigán lehet a farmerral harmonizáló sötétkék, de ebben szerintem ne válassz élénk színeket, maradjon a barna, fekete stb.

Ha melegebben szeretnél öltözködni, pulóver kell. Ebből Van sok zippzár nélüli, aminek a hastáéjékán zseb van. EZ kifejezetten előnytelen. A legjobban a kötött fekete pulcsim vált be nekem személyszerint, de nagyon divatos és előnyös mindenféle kötött megoldás, de vigyázz! átfújja a szél. [link]

Ha ki szeretnéd emelni a melleidet, a pulcsinak legyen valami extra gallérja, amivel nem foghatsz mellé, esetleg lehet váll környékén szegecses díszítés(ami szintén divat idén).

És végül a kiegészítők:

Ha karkötőt szeretnél hordani, akkor legyen sokszínű és minél több egymás hegyén hátán. Fülbevaló mindenképp hosszúkás vonalat adjon az arcnak, ilyenek a lógós fülbevalók: [link]

Ezekkel viszont vigyázz, hogy harmonizáljanak a többi ékszerrel és itt a színeket ne vidd túlzásba. A nyaklánc kifejezetten előnyös, ha jól kiválasztod: A rövideket felejtsd el, a legjobb a hosszú, aminek az alján valami nagyobb dolog van(pl egy állatfigura). De vigyázz, hogy hétköznapra inkább ezüsteket, ünnepekre aranyakat és a stílusuk egyezzen a ruha stílusával.


Remélem tudtam segíteni, ha van kérdésed, fordulj hozzám, már 2 éve csak a jó öltözködésért regisztráltam ide, sok kérdést írtam ki és sok választ kaptam, amikből tudtam ötleteket meríteni.

15l



ezt egy másik kérdéshez írtam ki, de szerintem olavsd el.


Haj: Ha kerek az arcod, akkor hosszú haj, a frufrut felejtsd el. A hajvasalás szerintem előnytelen, varázsolj magadnak hullámos fürtöket és mindig engedd ki a hajad

2012. okt. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fú, köszi. Nem is gondoltam volna, hogy ennyit írsz. :)
2012. okt. 29. 19:33
 4/6 anonim ***** válasza:

a balerina cipő KIZÁRT

teljesen összenyom

2013. máj. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minél nagyobb kiegészítők, sötét ruhák.
2013. máj. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Így nyáron is felteszem ezt a kérdést. :)
2013. júl. 18. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!