Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől lesz a cipőm újra hordható?

Mitől lesz a cipőm újra hordható?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy ha veszek egy cipőt kb. egy hónap után elveszti a "keménységét" azaz a tartását (pl. most is vettem egy csizmát és már nyeklik nyaklik, sőt az orra is törik) a kérdésem az lenne, hogy nem tudtok vmi praktikát, fortélyt amivel vissza nyerhető a cipők keménysége? köszi:)

2012. okt. 28. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
ápolószerek, minden felvétel előtt. Naponta elég a gyorsfény, de hetente azért be kellene krémezni. Más nem jut eszembe, én sem ápolom agyon őket, de sosem mentek így tönkre a cipőim 5 év hordás után sem. Otthon cipőpolc, ha nem hordod, dobozban mehet a szekrénybe. Ne pakolj rá semmit, vigyázz rá.
2012. okt. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a jó tanácsot! tudnál nekem egy márkát mondani ápoló szerre? te milyet használsz?:)
2012. okt. 28. 11:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tök mindegy, lényeg, hogy ápold. Picobello jó, Sparban vettem, azt hiszem, van belőle krém és szivacsos cipőfény is. Volt olyan cipőm, amire ráhúztam a fémajtót, lenyúzta, most meg már alig látszik, sokat kentem a cipő színével megegyező krémmel. Mondjuk nekem bőrcipőim vannak.


Ha műbőr vagy velúr, akkor Deichmannban, Humanicban tudnak tanácsot adni és ajánlanak is ápolószert hozzá, vagy végigböngészed a polcot :)

2012. okt. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!