Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Nektek tetszenek az...

Lányok! Nektek tetszenek az ilyen "bumszli" csizmák? Felvennétek? Fiúk! Mit gondoltok ha egy lány ilyet hord?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2012. okt. 29. 10:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%

A neve UGG csizma és nekem nem tetszik, emellett tönkreteszi a lábat és bokasüllyedést okoz. Ja, és iszonyat kényelmetlen tud lenni, ha pl egész nap benne vagy, megfájdul a talpad.

15l

2012. okt. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Nekem nagyon nem tetszik, semmi pénzért nem venném fel. Hát hogy néz már ki?? :D
2012. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
nem venném fel
2012. okt. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nekem tetszenek :) Amit linkeltem képeket nem a legjobbak. És természetesn nem a rózsaszínt meg a csillivillit venném fel:D
2012. okt. 29. 10:35
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

Valószínűleg most vesztek néhány százalékot, de azért leírom...


Én imádom őket. Szerintem kifejezetten meleg és kényelmes. Sokkal jobb, mint magassarkúban tipegni a jeges úton. Tavaly egész télen hordtam az ilyen csizmámat, nem fájt se a talpam se a bokám.


Én pl a bakancsot nem szeretem, nálam az a "hogy néz már ki" kategória. :)

2012. okt. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Utolsó :D egyet értek veled :)
2012. okt. 29. 10:44
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszik, tök cuki :D de biztos nem hordanám, mivel tapogattam már meg párat és nem tűnik valami faszának, sem az anyag, sem vízállóság szempontjából. Talán az eredeti UGG csizmát megvenném, ha lenne rá pénzem, mert ezek az utánzatok nem valami strapabírók, bár nem tudom, milyen a külső borítása az UGGnak. :) És amúgy én is egyetértek az utolsóval, télen nem praktikus magassarkúban vonulni.;)
2012. okt. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, bár nekem nem eredetim van. Tavaly ezt hordtam,iszonyatosan kényelmes, meleg, nem ázott be (igaz én befújtam ilyen akármilyen sprével is), igaz, hogy nem a legszebb dolog a világon, de akkor most legyen szíves,bújjon elő az összes nethuszár aki 0-24-ben azt hangoztatja, hogy mindenki azt hord, amit akar, meg az a lényeg, hogy kényelmes legyen és eleget tegyen eredeti funkciójának. köszipuszi
2012. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, de van magas sarkú és "bumszli" is, egyik száraz időre szövetkabáthoz, másik meg orkánkabáthoz, ha csúszik az út. Mondjuk úgy, hogy praktikus, ha van mellette egy elegánsabb fazon is.
2012. okt. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik, tavaly is hasonló volt, idén is ilyesmit tervezek venni. Nagyon meleg és kényelmes, és nekem semmi problémát nem okozott a viselése.

Sokkal jobb, mint egy-két ilyen combig érő, 10 cm-es sarkú csizmaköltemények, amiket a saját korosztályomon látok

15/L

2012. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!