Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete Steel bakancs ciki egy...

Fekete Steel bakancs ciki egy lánynak?

Figyelt kérdés

Felvenném, de nem ciki ez egy lányon? Csak 6-8 sorosban gondolkodtam, szal nem nagyot... de nem tudom lehetek-e azzal együtt "csinos"...

Fiúk/férfiak véleménye is érdekel!



2012. okt. 29. 18:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép lány, mindenben szép, szóval simán, nincs benne semmi "ciki".
2012. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Dögös. Nekem kettő is van, miniszoknyával kva jól néz ki(mármint a hosszabbak)!
2012. okt. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
Nekem már 2 éve van Martensem, és ha letisztítom, olyan, mintha új lenne. Nem ajánlanám a Steelt.
2012. okt. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, nekem is van fekete Steel, már talán 8 éve megvan, nagyon jó, miniszoknyához szoktam felvenni, a pasiknak szokott tetszeni. Vagánynak tartják.
2012. okt. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van Steelem, három pár.

nem ciki, hord csak nyugodtan, amúgy meg sz@rd le ki mit mond :)

2012. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%

"Egy szép lány, mindenben szép."


Ez milyen butaság! A szépség összetett dolog! Hiába szép egy lány arca, ha nem ad magára, nem nőies, és nem megnyerő a megjelenése!

2012. okt. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
A szép - az nem csak az arcra vonatkozik, hanem az egész személyiségre, külsőre, egyértelmű, hogy akkor ad is magára, de azt hittem ez logikus.
2012. okt. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Eddig igyekeztem csinosan öltözni, és lehet hogy a bakanccsal új stílus vinnék be a ruhatáramba ami nem feltétlenül illene némelyik ruhadarabomhoz... De ha nagyjából összeegyeztetem akkor mondjuk OK. Köszi a válaszokat! :)
2012. okt. 30. 09:51
 9/18 anonim ***** válasza:
35%
Bevallom őszintén szerintem ízléstelen ilyet hordani. Elég otromba viselet szerintem de aki szeretné hordani az hordja nyugodtan, én csak kifejtettem a véleményem. 16/F
2012. okt. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

6 éve van egy HD fekete, 10 soros bakancsom. Semmi probléma eddig nem volt vele, jól bírja a gyűrődést! :))

Szerintem nem ciki hordani, én még mindig bakancsot hordok, pedig lassan 23 éves leszek. Én inkább gatyákhoz hordom, de általában ötvözöm a stílusokat. Gyakran csinálok olyat, hogy farmer+bakancs, és fölülre egy csinosabb felső, mondjuk egy fekete csipke. Igazából nem érdekel, hogy ki mit gondol a bakancs miatt, de egyelőre nem sokan szóltak be miatta.

2012. okt. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!