Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet szép, egyszerű...

Hol lehet szép, egyszerű fazonú, karcsúsított, hosszú szövetkabátot venni? És mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

25 éves feleség és anya vagyok, egy nagyobb faluban élek, van egy nagy város a közelben (8km), de még nem merek elindulni 1 éves lányommal busszal, a kocsival pedig férjem jár dolgozni.

Ezért érdeklődöm, hogy egy végtelenül egyszerű, combközépig érő szövetkabátot hol és milyen áron lehet megvásárolni?


2012. okt. 30. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom nálad mi számít egyszerűnek. Gyakorlatilag az összes női ruhákat árusító butikban van ilyen szerintem:D

H&M, Bershka, Orsay, Stradivarius, C&A, de biztos kisebb boltokban is lehet kapni.

Nah meg persze kínaikban.

2012. okt. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Karcsúsított fazont az Orsayben még nem láttam, zarában sem fogsz kapni, HM-ben biztosan láttam, CA-ban is kell lennie. Kínaiban is van, szerintem úgy 8-10 ezerért. Ha minőségibbet akarsz, akkor 20 000 ft-ot vigyél magaddal.
2012. okt. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Második: Hát pedig éppen nemrég vettem karcsúsított, deréknál megkötős fazont az Orsayben.
2012. okt. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
C&A és talán Orsay is van a közeli városban, megnézem köszönöm.
2012. okt. 31. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha esetleg még nem találtál:

[link]

(Csak ma érvényes a dolog, holnap már más akció lesz)

2012. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nem minden tudok az oldalra feljönni.

De amúgy sem tudtam volna megvenni, majd jövő héten lesz aktuális.

De eddig sehol nem találtam szépet. Néztem a C&A, H&M, Orsay, Tesco. Más márka itt nincs a városban.

2012. nov. 5. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!