Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit vennétek fel egy...

Ti mit vennétek fel egy Halloween buliba?

Figyelt kérdés
Nekem nincsenek nagy terveim, jelmezeim sincsnek. Csak egy sima fekete simulós miniruhára gonoltam bőrdzsekivel meg szőrmés magassarkú csizmával. A sminket sem viszem túlzásba, fekete füstös szem, vörös rúzs. + a hajam feltupírozom kissé. Mit gondoltok?:))
2012. okt. 31. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:

"A sminket sem viszem túlzásba, fekete füstös szem, vörös rúzs. " Azért ez nem túl nude..:D na mindegy, nincs ezzel baj, csak ellentmondó. Bár szerintem vagy a szádon legyen a hangsúly, vagy a szemeden, a kettő együtt hülyén néz ki és természetellenes. No mindegy:D

[link] Amúgy Halálnak fogok beöltözni, szóval ez lesz a sminkem, csak nem kékben, hanem pirosban.

2012. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt a sok halloweenos értelmetlen kérdést... Mintha az életetek múlna rajta:D Vegyél fel amit akarsz.
2012. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

első, köszönöm :)

második, csak véleményekre, ötletekre lennék kíváncsi!:)

2012. okt. 31. 16:31
 4/4 anonim válasza:
Egy láncfűrészt
2012. nov. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!