Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiú vagyok. És vettem csőgatyá...

Fiú vagyok. És vettem csőgatyát. Az rossz hogyha a sliccénél, és a combomnál ráfeszül a nadrág? jobb az ha a sliccénél nem feszül?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
nem egészséges a (feltételezhetően) 2 kis golyszikádnak meg a kukikádnak,ha nagyon feszül.
2012. okt. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem így értettem a kérdést. Hanem hogy az iylen gatyáknak feszülniük kell?
2012. okt. 31. 20:28
 3/8 anonim ***** válasza:
igen
2012. nov. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
mert nekem a combomon nem gyűrődik:DDD értitek hogy gondolom..
2012. nov. 1. 17:12
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Így a jó, feszülnie kell mindenhol! :) Legjobb, ha a sliccnél is, combodnál is, fenekeden is feszül. Nagyon béna az amikor valaki felvesz egy nagyobb méretű csőgatyát, és trottyosan áll a hátsóján, mint aki betojt.

A csőgatyának az a lényege, hogy mindenhol kényelmesen rád feszül, végig követi a test vonalát, és így mindent megmutat. Szóval ha feszül rajtad, jó méretet választottál, nyugi. :) Amúgy én pont ezért szeretem a sztreccses anyagú csőfarmerokat, mert azok teljesen rám feszülnek mindenhol, és mégis teljesen kényelmes, mert enged az anyag, ahol kell. A csajok is imádják, ha a hátsónkat rendesen láthatják egy ráfeszülő nadrágban. :)

28F

2012. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi:) ez pont sztreccses,kék színű :DD nemtom h kinek mi a véleménye ha egy fiu kék szinüt vesz fel . szerintetek?
2012. nov. 4. 01:02
 7/8 anonim ***** válasza:
attól függ, mennyire kék és hogy mivel hordod.
2012. nov. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
sötétkék(nem teljesen, kicsit világosabb), tornacipővel szoktam:D
2012. nov. 4. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!