Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikor szokott lenni a GARAGEST...

Mikor szokott lenni a GARAGESTORE-nál leárazás és mennyi?

Figyelt kérdés
Mikor szokott lenni a GARAGESTORE-nál leárazás és mennyi kb.?Pontosan Supra Skytop III-akra gondolok

2012. nov. 1. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megmondani, hacsak nem bennfentes az ember xD De tavaly kb. pont ilyenkor (vagy kicsit később) volt egy 50%-os akció, sok Supra cipő (is) volt féláron, köztük a Skytop III. is. Figyelni kell néha a webshopot :D
2012. nov. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Árkádban volt leárazás mivel nem rég nyílt a bolt. :D Sikerült beújítanom egy Skytop 2-őt 20k-ért amit utána 30-ért eladtam. XD
2012. nov. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi 1-es!És azt nem tudod hogy már volt-e?Am 2-es gratula.
2012. nov. 2. 10:45
 4/10 A kérdező kommentje:
2012. nov. 2. 10:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor figyelni kell mindenképpen, mert valóban nyárról is rémlik valami akció. De mivel nem nézem az oldalt én sem minden nap, így hírlevélre szorítkozom én is :D
2012. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Győrben fog nyílni üzlet ott tuti lesz akció! :D
2012. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja már nyílt is. :D [link]
2012. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én szereztem be egy sky3-at az 50%-os akcióba:DD

De majdnem bebuktam: előző nap vtam a nyiregyi garagestore-ban ahol majdnem megvettem ugyan azt 36k-ért, de apu lebeszélt róla:DD másnap jött ez az akció :DD

Am téll mindig figyelni kell. Meg volt olyan akció is nemrég, h 42-es méretü mintadarabokat hoztak be. Ottis volt pár sky3, akkor még olcsóbb volt! 12500-ért árulták.

Ha tippelnem kéne tavasz/nyár elején lesz akció, hogy a bent maradt téli darabokat eladják...:)

2012. nov. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2012. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen tudok a Győri Garage-ről. De nekem olyan kellene ahol 50%-ba adják mert Anyám csak úgy vesz.. És akkor tavasz környékén lesz?Vagy karácsonykor is lesz?
2012. nov. 2. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!