Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Halloweenra jelmezötletek?...

Halloweenra jelmezötletek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A suliban,lesz Halloween parti,és mindenkinek kötelező valaminek beöltözni..! Valami kreatív,és otthon is elkészíthető jelmezt szeretnék,sminkkel.(13 éves vagyok)

S.O.S.

(kritikát nem kérek!)



2012. nov. 1. 22:52
 1/4 anonim válasza:
Hát mivel suliban lesz, ezért nem valami bulijelmez kéne, hanem szolidabb féleség.. Átlagos jelmezek a boszorkány, a vámpírlány, drakula, véres orvos stb.. ezekhez szerintem nem kell nagy dolog, boszihoz pl fekete szerkó, lehetőleg szoknya egy mintás fekete harisnya, hozzá egy fekete felső, lehet valami piros, vagy elütő nyaklánc, meg egy jó kis satyi.(kalap)hozzá egy söprűt, (akár olyan picit is)kiegészítéshez vihetsz, így szerintem ez egész jó kis ötlet.. vagy a fehér köpeny a dokinak, amit össze pirosfestékezel. arcra is lehet a festéket alkalmazni, sminknek fekete szemceruza, és piros sebhelyek.. meg valami fehér alapozó/festék alá.. egyszerűek, de ha jól összehozod, szuper jelmezek lehetnek:)
2012. nov. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
+ ha lány vagy, akkor egy jól összeborzolt haj jól bepasszol, de talán fiúknál sem lehet rossz...
2012. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. [link] Itt van egy pár, szerintem otthon,házilag is ellehet készíteni párat!:)


Én pl. vettem 500Ftért vámpírfogat,szétszabtam egy régi nem nagyon használt fekete pólót,meg felvettem egy rojtos sötét farmergatyát.:) Feltupíroztam a hajam, meg hozzá csináltam egy cicaszemes fekete-fehér-piros szemeket.:) (+piros macskaszem contakt lencse,de szerintem neked még nem lehet.)Hozzá még kiegészítőket nyakláncot,karkötőt,bokaláncot,és sok-sok gyűrűt:D


Remélem tudtam segíteni:3 15l

2012. nov. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat^^ (amúgy igen,lány vagyok:D)
2012. nov. 2. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!